Cena/m²

budynek sprzedam - Głogów - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 73 ogłoszenia
Mieszkanie z balkonem | Os. Kopernik | Winda

Mieszkanie z balkonem | Os. Kopernik | Winda

189 000 zł

Głogów - 21 maja 2026

33,10 m² - 5709.97 zł/m²
Dom z ogródkiem | 5 min. od Głogowa | Wykończony pod klucz

Głogów - 30 kwietnia 2026

42,66 m² - 10056.26 zł/m²
Rezerwacja | 3 pokoje | 48 m² | 1 piętro | balkon | Głogów

Głogów - 11 maja 2026

48,10 m² - 5301.46 zł/m²
3 pokoje z balkonem/winda/przy parku

Głogów - 17 maja 2026

53,48 m² - 5964.85 zł/m²
3 pok. | PO REMONCIE | 53m2 | Piastów 1 | bez pośredników | PARTER

Głogów - 22 maja 2026

53,10 m² - 7514.12 zł/m²
NOWA CENA | Mieszkanie 2-pokojowe | 41,5 m²

Głogów - 13 maja 2026

41,50 m² - 4795.18 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Kawalerka z pięknym widokiem

Głogów - 20 maja 2026

30,70 m² - 5504.89 zł/m²
Najtańsza kawalerska w Bloku, 1 piętro ! Po remonc

Głogów - 04 maja 2026

20,50 m² - 7268.29 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku

Głogów - 19 maja 2026

74,90 m² - 6128.17 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie – Głogów, os. Piastów | PARTER | 54,2 m² | prywatnie

Głogów - 20 maja 2026

54,20 m² - 6250 zł/m²
Sprzedam 2 pokoje po generalnym remoncie, ul. Morcinka w Głogowie

Głogów - 02 maja 2026

44,20 m² - 7669.68 zł/m²
Głogów, oś Hutnik, mieszkanie 3 pok, parter

Głogów - 04 maja 2026

47,40 m² - 5274.24 zł/m²
Wykończone Mieszkanie Z Tarasem

Głogów - 14 maja 2026

39,14 m² - 10475.22 zł/m²
Trzypokojowe mieszkanie, os. Kopernik

Głogów - 04 maja 2026

62,20 m² - 5707.4 zł/m²
Mieszkanie 2 pok.  44,2 mkw., Śródmeście

Głogów - 14 maja 2026

442 m² - 486.43 zł/m²
Komfortowe mieszkanie 72 m² w kamienicy