Cena/m²

Dla Ciebie wszystko - Skierniewice - w kategorii Wynajem

Sortuj:
Znaleźliśmy 3 ogłoszenia
Wynajmę Plac obok myjni

Wynajmę Plac obok myjni

1 400 zł

Skierniewice - 09 maja 2026

450 m² - 3.11 zł/m²
Wynajmę Plac Warsztat,Biuro- Parking TIR --Skierniewice

Skierniewice - 09 maja 2026

1 000 m² - 4 zł/m²
Gospodarstwo ogrodnicze - dzierżawa

Skierniewice - 25 kwietnia 2026

22 000 m² - 0.68 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Wynajmę plac obok biedronki 10mkw do 2000 mkw handel , sklep , automat

Jeżów - 11 maja 2026

1 500 m² - 1.13 zł/m²
Wynajme dzialke uslugową Radziejowice

Radziejowice-Parcel - 08 maja 2026

4 900 m² - 3.27 zł/m²
Plac utwardzony DK14

Plac utwardzony DK14

1 500 złdo negocjacji

Głowno - 02 maja 2026

700 m² - 2.14 zł/m²
Wynajmę działkę  - utwardzona, ogrodzona, oświetlona, kamery

Sochaczew - Odświeżono dnia 18 maja 2026

10 000 m² - 0.1 zł/m²
Wynajmę 1500m2 Sochaczew

Sochaczew - 03 maja 2026

1 500 m² - 1.67 zł/m²
Do wynajęcia utwardzony plac 2300 m² – Koluszki, ul. Polna 33

Koluszki - Odświeżono dnia 21 maja 2026

2 300 m² - 0.78 zł/m²
Gospodarstwo rolne / Budynek gospodarczy > 500 m2 / Media

Nowy Redzeń - Odświeżono dnia 23 maja 2026

7 800 m² - 0.38 zł/m²
Łąki wydzierżawię, okolice Soboty, nad Bzurą

Sobota - 27 kwietnia 2026

22 000 m² - 0.09 zł/m²
wynajmę działkę 500m2 samo centrum Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki - 19 maja 2026

800 m² - 1.88 zł/m²
Dz.Budowlana z aktualnym P. Z.P. -wynajmę

Bramki - 28 kwietnia 2026

8 200 m² - 0.98 zł/m²
500-4.000m2 utwardzony strzeżony Baza tir Parking Magazyn Social

Stryków - 23 maja 2026

1 500 m² - 1.2 zł/m²
Wydzierżawię ponad 6ha użytków rolnych (Nowostawy Górne, Niesułków)

Stryków - 10 maja 2026

60 000 m² - 0 zł/m²
Plac na wynajem stryków 10000m2

Sosnowiec - 06 maja 2026

10 000 m² - 0.01 zł/m²
Do wynajęcia działka usługowa – 1430 m² – narożna, uzbrojona, MPZP, idealna dla firm

Chrzanów Mały - 14 maja 2026

1 430 m² - 1.75 zł/m²
Ustronna działka leśna z domkiem letniskowym

Gałków Mały - 19 maja 2026

2 000 m² - 0.9 zł/m²
Działka inwestycyjna Kampinos wynajem

Kampinos - 20 maja 2026

4 482 m² - 4.91 zł/m²
Piękna działka Rekreacyjna - na polanie - Twój azyl pozamiejski

Borowa - 05 maja 2026

850 m² - 0.82 zł/m²
Piękna działka rekreacyjna, cisza, bliskość lasu, media i ogrodzenie

Borowa - 06 maja 2026

816 m² - 0.86 zł/m²
Błonie. Utwardzony plac, około 2000 m2. TIR. Dozór. PKP. A2. Siła.

Błonie - Odświeżono dnia 16 maja 2026

2 500 m² - 1.4 zł/m²
Dzialka 5300 m na wynajem. Lodz - Nowosolna

Wiączyń Dolny - 03 maja 2026

5 300 m² - 0.47 zł/m²
Wydzierżawię działkę w centrum Ujazdu

Mącznik - Odświeżono dnia 23 maja 2026

1 100 m² - 6.18 zł/m²
Wynajmę plac utwardzony do 7000m2 przy DW 713

Buków - 11 maja 2026

7 000 m² - 0.29 zł/m²
Do wynajęcia działka inwestycyjna, centrum Andrespola ul. Rokicińska

Andrespol - 14 maja 2026

2 281 m² - 1.84 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

3 000 złdo negocjacji

Kraszew - Odświeżono dnia 21 maja 2026

2 320 m² - 1.29 zł/m²
Działka/Plac/Teren Inwestycyjny/Strefa Przemysłowa/Bukowiec

Bukowiec - 23 maja 2026

5 000 m² - 3.18 zł/m²
Wynajmę działkę: Stróża ul. Tuszyńska 144 wraz z budynkami

Stróża - 30 kwietnia 2026

1 215 m² - 2.47 zł/m²
Działka na wynajem

Łódź, Widzew - 17 maja 2026

800 m² - 2.5 zł/m²

Łódź, Bałuty - 22 maja 2026

3 000 m² - 0.6 zł/m²
utwardzona monitorowana strzeżona 1000-15.000m2

Łódź, Bałuty - 28 kwietnia 2026

4 000 m² - 0.5 zł/m²
Wynajme  plac 0,98 ha blisko wjazdu na A2

Moszna-Wieś - 12 maja 2026

9 820 m² - 4.49 zł/m²
Plac do wynajęcia 1000m²

Ożarów Mazowiecki - 19 maja 2026

1 000 m² - 4 zł/m²
Działka do wynajęcia wynajmę Starowa Góra

Łódź, Górna - 05 maja 2026

1 500 m² - 1.07 zł/m²
Wynajmę plac Dalków 2000m2.

Tychów - 22 maja 2026

2 000 m² - 1 zł/m²
Wynajmę działkę budowlaną

Wynajmę działkę budowlaną

1 000 złdo negocjacji

Koczargi Stare - 26 kwietnia 2026

1 500 m² - 0.67 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • działki

  • działka

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego - Skierniewice i okolice! - kupuj lub sprzedawaj jeszcze wygodniej w kategorii Wynajem!

Darmowa aplikacja na Twój telefon