Cena/m²

ciepielów - Śląskie - sprzedaj w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
Działka budowlana 2317m w Ciągowicach Gmina Łazy powiat zawierciański

89 000 zł

Ciągowice - 11 maja 2026

2 317 m² - 38.41 zł/m²
nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca las

Jaworzynka - 04 maja 2026

10 871 m² - 6.03 zł/m²
Działka budowlana w spokojnej okolicy z mediami

Gaszowice - 23 maja 2026

760 m² - 119.61 zł/m²
Duża, płaska, przy drodze, została już ostatnia.

Turza Śląska - 05 maja 2026

1 093 m² - 105.22 zł/m²
Działka, Tychy

Działka, Tychy

330 000 zł

Tychy - 11 maja 2026

2 190 m² - 150.68 zł/m²
Działka na sprzedaż w spokojnej okolicy.

Gliwice, Bojków - 15 maja 2026

1 006 m² - 297.22 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Wokół las, obok jezioro ale tuż przy mieście - idealna lokalizacja

Poraj - 21 maja 2026

1 419 m² - 140.24 zł/m²
Działka pod Twój wymarzony dom – cisza, zieleń i las w otoczeniu

Jaworzno - 10 maja 2026

2 239 m² - 93.79 zł/m²
Las i polana na WŁASNOŚĆ, 56,5 ar

Przegędza - 20 maja 2026

5 650 m² - 12.39 zł/m²
Atrakcyjna , duża działka pod dom !

Stanowice - 21 maja 2026

1 809 m² - 152.02 zł/m²
Kiczyce – idealna działka pod dom |1655 m²| media | blisko Wisła, lasy

Kiczyce - 12 kwietnia 2026

1 655 m² - 114.8 zł/m²
Działka budowlana 1000m² w pięknej okolicy Cielętniki

Cielętniki - 14 maja 2026

1 000 m² - 60 zł/m²
Wisła – ul. Cieślarów | działki 944 i 987 m² | widokowa

Wisła - 05 maja 2026

944 m² - 269.07 zł/m²
Działka Budowlana 1353m2 Stare Bielsko

Bielsko-Biała - 07 maja 2026

1 353 m² - 306.73 zł/m²
Okazja!!! Mikołów, działka blisko lasu 600 m2

Mikołów, Bujaków - 19 maja 2026

600 m² - 310 zł/m²
Działka marzeń 3300 m² | Las, strumyk, cisza | Hałcnów

Bielsko-Biała - 12 maja 2026

3 300 m² - 119.7 zł/m²
Ogrodzona działka z garażem + blaszakiem POD LASEM, graniczy z lasem

Brynek - 08 maja 2026

1 143 m² - 261.59 zł/m²
!NOWA CENA! Atrakcyjne działki budowlane w Myszkowie na sprzedaż

Myszków - 23 maja 2026

1 080 m² - 98 zł/m²
Działka w cichej okolicy.

Koziegłowy - 18 maja 2026

832 m² - 108.17 zł/m²