Cena/m²

działka rod z domkiem całorocznym do sprzedania? Dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 260 ogłoszeń
Działka ROD Partynice/Wysoka/Ołtaszyn | Całoroczny Dom 72m² z Pełnym Wyposażeniem

129 000 złdo negocjacji

Wrocław, Krzyki - 19 maja 2026

320 m² - 403.13 zł/m²
Wyjątkowa działka ROD – pełna spokoju, zieleni i możliwości.

Białystok - 04 maja 2026

560 m² - 142.86 zł/m²
OKAZJA Działka Niemcz ROD Pocztowiec obok Myślęcinek

Bydgoszcz - 23 maja 2026

305 m² - 488.52 zł/m²
Działaka rekreacyjna 390m2 całoroczna ROD Zurczyn

Żurczyn - 18 maja 2026

390 m² - 192.31 zł/m²
Działka Rod nad Wisłą lewa strona domek całoroczny

Chełmno - 19 maja 2026

500 m² - 140 zł/m²
Działka ROD Nad Torem w Solcu Kujawskim z całorocznym domkiem

Solec Kujawski - 14 maja 2026

300 m² - 263.33 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka  ROD z domkiem całorocznym - SPRZEDAM

Poznań, Ławica - Odświeżono dnia 17 maja 2026

505 m² - 552.48 zł/m²
Działka rekreacyjna 324 m² z domkiem – ROD Relax, Poznań, ul. Miętowa

Poznań, Stare Miasto - 11 maja 2026

321 m² - 277.26 zł/m²
Całoroczna działka ROD z murowanym domkiem 45 m²

Sierosław - 07 maja 2026

400 m² - 575 zł/m²
Działka Rod z murowanym domkiem Poznań

Poznań, Sołacz - 16 maja 2026

294 m² - 442.18 zł/m²
Na sprzedaż - 2 działki ROD z całorocznym domkiem  70m2

Gdańsk, Osowa - 13 maja 2026

70 m² - 2357.14 zł/m²
Całoroczny domek 60m² + działka 500m² | Wjazd | OKAZJA | Grudziądz

Grudziądz - Odświeżono dnia 18 maja 2026

500 m² - 300 zł/m²
Działka ROD Suchy Las punkt widokowy

Suchy Las - Odświeżono dnia 15 maja 2026

400 m² - 197.5 zł/m²
SPRZEDAM Działkę ROD Stęszew  Z Domkiem

Stęszew - Odświeżono dnia 23 maja 2026

382 m² - 471.2 zł/m²
Domek na działce ROD

Domek na działce ROD

140 000 złdo negocjacji

Wąbrzeźno - 21 maja 2026

1 000 m² - 140 zł/m²
Działka ROD z domkiem

Żurczyn - Odświeżono dnia 22 maja 2026

380 m² - 184.21 zł/m²
Nowoczesny domek 35 m² | Całoroczny | Taras + parking | ROD

Toruń - Odświeżono dnia 23 maja 2026

35 m² - 3428.57 zł/m²
Działka ROD Drzewce Całoroczna! Centralne ogrzewanie i klima!

Drzewce - 23 maja 2026

350 m² - 571.14 zł/m²
Sława Wielkopolska działka rekreacyjna

Sława Wielkopolska - 22 maja 2026

422 m² - 509.48 zł/m²
Działka ROD Gdańsk Wrzeszcz Dolny ul. Hallera, blisko plaży.

Gdańsk, Wrzeszcz - Odświeżono dnia 13 maja 2026

480 m² - 372.92 zł/m²
SPRZEDAM dwie sąsiadujące  działki (ROD Kalina) tworzące jedną komfortową przestrzeń 580+350m2

Tuchola - 21 maja 2026

930 m² - 120.97 zł/m²
Dzialka Rod domek całoroczny oraz duża Altana ogrodowa

Jeziórko - Odświeżono dnia 23 maja 2026

430 m² - 441.86 zł/m²
ROD Wypoczynek działka rekreacyjna domek całoroczny

Włocławek - 11 maja 2026

300 m² - 350 zł/m²
Dom na Rod| działka Rod | całoroczny dom

Mosina - 19 maja 2026

320 m² - 375 zł/m²
Całoroczna działka ROD Relaks Szczaki (25km od W-wy)

Szczaki - 14 maja 2026

500 m² - 278 zł/m²
działka rod Poznań ul. Bukowska R.O.D.

Poznań, Grunwald - 13 maja 2026

320 m² - 403.13 zł/m²
Dzialka ROD-RELAKS ul.Szczecińska(MEDIA-MARKT)

Gorzów Wielkopolski - 22 maja 2026

321 m² - 339.56 zł/m²
Działka blisko Karpacza, tylko 30 minut od zalewu Bukówka

Pastewnik - Odświeżono dnia 22 maja 2026

529 m² - 103.4 zł/m²
Działka ROD z domem 90m2 Jasień

Gdańsk, Jasień - Odświeżono dnia 22 maja 2026

400 m² - 887.5 zł/m²
Działka Rod z domkiem calorocznym działki gen. Bema

Toruń - 09 maja 2026

300 m² - 533.33 zł/m²
SPRZEDAM Działkę ROD Stęszew  Z Domkiem

Stęszew - Odświeżono dnia 23 maja 2026

382 m² - 471.2 zł/m²
Pruszków działka ROD  ul.Mostowa sprzedam 320 m

Pruszków - 15 maja 2026

320 m² - 209.38 zł/m²
Działka ROD z całorocznym domkiem – Sikorz, gm. Sępólno Krajeńskie

Sikorz - 30 kwietnia 2026

500 m² - 438 zł/m²
Działka ROD z domem całorocznym

Działka ROD z domem całorocznym

135 000 złdo negocjacji

Ludwikowo - Odświeżono dnia 14 maja 2026

400 m² - 337.5 zł/m²
Działka ROD z domkiem całorocznym + taras, jacuzzi, pełne wyposażenie

Jastrzębie-Zdrój - 19 maja 2026

370 m² - 240.54 zł/m²
Działka ROD Pruszków ul. Mostowa 300m

Pruszków - 15 maja 2026

300 m² - 556.67 zł/m²
Domek rekreacyjny | ROD "Relaks" Szczaki | 30 min od Warszawy

Szczaki - 16 maja 2026

500 m² - 650 zł/m²
Działka ROD z piętrowym domkiem całorocznym "Słoneczny Stok" Suchy Las

Suchy Las - 27 kwietnia 2026

450 m² - 622.22 zł/m²
Działka ROD Koninko/Szczytniki ul. Jarosławska

Poznań, Szczepankowo - Odświeżono dnia 23 maja 2026

400 m² - 697.5 zł/m²
Całoroczna, słoneczna działka ROD z przepięknym widokiem na Odrę i Jezioro Dąbskie

Szczecin, Golęcino - Odświeżono dnia 23 maja 2026

500 m² - 560 zł/m²
Działka ROD w Przysieku. Kameralny ogród ROD w sercu lasu.

Przysiek - 04 maja 2026

390 m² - 192.31 zł/m²
ROD Lendzion sprzedaż

ROD Lendzion sprzedaż

239 900 złdo negocjacji

Gdańsk, Jasień - Odświeżono dnia 17 maja 2026

330 m² - 726.97 zł/m²
Domek rekreacyjny ROD Bugaj - Puszcza Zielonka - 15 min od Poznania

Wierzonka - 30 kwietnia 2026

393 m² - 572.52 zł/m²
Tenczynek | działka ROD 5a | murowany domek z kominkiem | prąd i woda

Kraków, Stare Miasto - 19 maja 2026

500 m² - 418 zł/m²
Działka ROD Nad Brdą, Bydgoszcz Jachcice -bez pośredników

Bydgoszcz - 09 maja 2026

400 m² - 275 zł/m²
Działka ROD z Domkiem nad jeziorem 25 km od Poznania

Rybojedzko - 15 maja 2026

400 m² - 587.5 zł/m²
Dzialka Rod Sepochow 5b

Dzialka Rod Sepochow 5b

199 000 złdo negocjacji

Sępochów - 13 maja 2026

500 m² - 398 zł/m²
ROD Sasanka | Prądy | media całoroczne | 304 m2

Bydgoszcz - 04 maja 2026

304 m² - 325.66 zł/m²
Działka ROD Lubicz Dolny całoroczna/rekreacyjna

Lubicz Dolny - 28 kwietnia 2026

360 m² - 763.89 zł/m²
Działka ROD 300 m2 z domkiem przy Zalewie w Rawie Mazowieckiej

Rawa Mazowiecka - Odświeżono dnia 23 maja 2026

300 m² - 321.67 zł/m²
Działka ROD 312 m² | domek | Suchy Las | skrajna

Suchy Las - 15 maja 2026

312 m² - 253.21 zł/m²
search