Cena/m²

działki nad jeziorem - Podkarpackie - sprzedaj w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 73 ogłoszenia
Atrakcyjny kompleks gruntów inwestycyjnych w Bieszczadach – Jezioro Myczkowskie (pow. łączna 3,12 ha

4 500 000 zł

Myczkowce - 23 maja 2026

31 227 m² - 144.11 zł/m²
Działka Bud – Rekr. W Bieszczadach, Widok Na Jezioro, Lasy I Góry

Olchowiec - Odświeżono dnia 21 maja 2026

1 092 m² - 204.67 zł/m²
Działka inwestycyjna 5,75 ar-Jezioro Tarnobrzeskie

Chmielów - 17 maja 2026

575 m² - 191.3 zł/m²
Działka 200 M od Jeziora Tarnobrzeskiego

Chmielów - 12 maja 2026

1 000 m² - 200 zł/m²
Działka budowlana Kamionka 46ar dz. 1613/6

Kamionka - 13 maja 2026

4 694 m² - 38.35 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka rekreacyjna - Wujskie k. Sanoka, | Bieszczady | cisza i natura

Wujskie - 19 maja 2026

3 094 m² - 21.98 zł/m²
Działka budowlana 12500 m² blisko lasu, rzeki, gór

Wybrzeże - 27 kwietnia 2026

12 500 m² - 10.32 zł/m²
Działki Bieszczady kompleks

Działki Bieszczady kompleks

189 000 złdo negocjacji

Krościenko - 21 maja 2026

9 690 m² - 19.5 zł/m²
Działka nad rzeką – 47 arów OKAZJA

Czarna - 24 kwietnia 2026

4 644 m² - 63.95 zł/m²
Działka 18,5  ar Bieszczady – 300 m od Jeziora Solińskiego | WZ | media |

Zawóz - Odświeżono dnia 21 maja 2026

1 800 m² - 194.44 zł/m²
Działka Zalesiona- 56,46A

Wiśniowa - 04 maja 2026

5 646 m² - 6.2 zł/m²
Działka 75ar z WZ  Zgórsko gm.Radomyśl Wielki

Zgórsko - 21 maja 2026

7 500 m² - 7.87 zł/m²
Zawóz 10a sprzedaż

Zawóz - 15 maja 2026

1 000 m² - 399 zł/m²
Działka budowlana Kamionka 73,79 ar

Kamionka - 13 maja 2026

7 329 m² - 31.38 zł/m²
Działka budowlana 15,8ar - WZ bezterminowe! WODA na działce!

Wydrze - Odświeżono dnia 16 maja 2026

1 580 m² - 98.73 zł/m²
Działka Ustrzyki Dolne –pod domki/inwestycja/widok góry 10Ar

Ustrzyki Dolne - 13 maja 2026

1 007 m² - 119.17 zł/m²
Działka rekreacyjna - Wujskie k. Sanoka, widok na Bieszczady

Wujskie - 02 maja 2026

3 200 m² - 21.56 zł/m²
Działka rekreacyjna  z dużym domkiem murowanym | REZERWACJA

Dębica - 11 maja 2026

500 m² - 138 zł/m²
Działki budowlane w Jedliczu z mediami i z wydanymi Warunkami Zabudowy

Jedlicze - 11 maja 2026

998 m² - 125 zł/m²
Działki z decyzją WZ w Nowa Wieś, Gm. Czudec w otoczeniu lasu i natury

Nowa Wieś - 07 maja 2026

2 000 m² - 58 zł/m²
Działki budowlane sprzedam

Żołynia - 12 maja 2026

1 000 m² - 120 zł/m²
Działka na stoku, Mchawa, Bieszczady

Mchawa - 17 maja 2026

1 152 m² - 85.07 zł/m²
Działka w Bieszczadach na sprzedaż

Działka w Bieszczadach na sprzedaż

219 000 złdo negocjacji

Myczków - 14 maja 2026

1 500 m² - 146 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD 12arow - ogródki Wilcze, za Castorama Przemyśl

Przemyśl - Odświeżono dnia 10 maja 2026

120 m² - 375 zł/m²
Działka rekreacyjna Rod - Podlesie

Mielec - 17 maja 2026

300 m² - 216.67 zł/m²
Kompleks działek przy Jeziorze Sieniawskim.

Sieniawa - 07 maja 2026

4 600 m² - 26.09 zł/m²
Działka budowlana w spokojnej wsi, 1500 m²

Rozpucie - 04 maja 2026

1 500 m² - 46.67 zł/m²
Sprzedam działkę 25 arów z warunkami zabudowy Berezka- Bieszczady

Berezka - 26 kwietnia 2026

2 500 m² - 99.6 zł/m²
Bieszczady - działka pod zabudowę - Komańcza/Kulaszne

Kulaszne - 25 kwietnia 2026

1 499 m² - 132.76 zł/m²
Działka ROD rekreacyjna z domkiem – AŻ 4 ary Rzeszów + LAS !

Rzeszów - 28 kwietnia 2026

4 000 m² - 8.73 zł/m²
Działka 39,75 ar przy drodze i lesie– Giedlarowa

Giedlarowa - 18 maja 2026

3 975 m² - 15.85 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Zalesie 3 ary prąd woda domek narzędzia

Matysówka - Odświeżono dnia 17 maja 2026

3 000 m² - 9.67 zł/m²
Działka zawóz widok na jezioro

Działka zawóz widok na jezioro

280 000 złdo negocjacji

Zawóz - 23 maja 2026

2 000 m² - 140 zł/m²
Działka z widokiem 92 ar – Końskie, gm. Dydnia

Końskie - 18 maja 2026

9 284 m² - 12.93 zł/m²
Działka budowlana 1400m2 Surmaczówka z warunkami zabudowy, obok Radawa

Surmaczówka - Odświeżono dnia 21 maja 2026

1 400 m² - 59 zł/m²
Działka budowlana w okolicach Jeziora Tarnobrzeskiego

Tarnobrzeg - 11 maja 2026

1 300 m² - 180 zł/m²
Działka Tarnobrzeg "Nadole"

Działka Tarnobrzeg "Nadole"

75 000 złdo negocjacji

Tarnobrzeg - Odświeżono dnia 13 maja 2026

346 m² - 216.76 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Jubilat z domkiem

Mielec - 13 maja 2026

300 m² - 116.67 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną wraz z budynkiem gospodarczym.

Ożańsk - 26 kwietnia 2026

1 500 m² - 130 zł/m²
Działka siedliskowa w górach Beskid Niski - IWLA 5a nad rzeką, blisko wodospad

Iwla - 13 maja 2026

500 m² - 96 zł/m²
search