Powierzchnia

rod działki kajka - Ksawerów - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia
OKAZJA: Działka budowlana 257 m² w Ksawerowie – Czysta KW

OKAZJA: Działka budowlana 257 m² w Ksawerowie – Czysta KW

39 000 zł

Ksawerów - 22 maja 2026

257 m² - 151.75 zł/m²
Działka budowlana w Ksawerowie, ul. Obwodowa

Ksawerów - 17 maja 2026

754 m² - 457.56 zł/m²
Działka w Ksawerowie , 1480 m2, Kościuszki 1

Ksawerów - 30 kwietnia 2026

1 490 m² - 436.24 zł/m²
Działka Ksawerów Żdżary 3568m2

Działka Ksawerów Żdżary 3568m2

1 534 240 złdo negocjacji

Ksawerów - 03 maja 2026

3 568 m² - 430 zł/m²
search