Powierzchnia

Wymarzona działka na OLX! Sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
działka budowlana z linią brzegową jeziora Dadaj

działka budowlana z linią brzegową jeziora Dadaj

430 000 zł

Kojtryny - Odświeżono dnia 22 maja 2026

1 669 m² - 257.64 zł/m²
Działki z WZ Żarki Libiąż

Żarki - Odświeżono dnia 23 maja 2026

5 200 m² - 17.31 zł/m²
LAS 0,49 ha – PIĄTKOWIEC | SOSNA + Brzoza | Przy lasach Państwowych

Piątkowiec - 22 maja 2026

4 900 m² - 12 zł/m²
ROD Poznań Strzeszyn PREMIUM | Nowa działka | Domek + taras + łazienka | Prywatność

Poznań, Strzeszyn - Odświeżono dnia 23 maja 2026

300 m² - 566.33 zł/m²
Działka ogrodowa ROD

Działka ogrodowa ROD

39 000 złdo negocjacji

Lubin - Odświeżono dnia 23 maja 2026

250 m² - 156 zł/m²
Działki 900 m2 | WZ bezterminowe | Starcza- spokojna okolica

Starcza - Odświeżono dnia 23 maja 2026

904 m² - 110.4 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dom całoroczny na działce ROD

Poznań, Smochowice - Odświeżono dnia 23 maja 2026

55 m² - 3618.18 zł/m²
Kaszuby - Szwajcaria Kaszubska - Jezioro Ostrzyckie

Ostrzyce - Odświeżono dnia 23 maja 2026

708,66 m² - 704.15 zł/m²
Zadbana Działka ROD z nowym murowanym domkiem w Warszawie na Ursynowie

Warszawa, Ursynów - Odświeżono dnia 23 maja 2026

300 m² - 430 zł/m²
Ogródek ROD "Włókniarz" Toruń

Ogródek ROD "Włókniarz" Toruń

34 900 złdo negocjacji

Toruń - Odświeżono dnia 23 maja 2026

200 m² - 174.5 zł/m²
Działka ROD Wojnów Wrocław

Działka ROD Wojnów Wrocław

6 900 złdo negocjacji

Wrocław, Psie Pole - Odświeżono dnia 23 maja 2026

480 m² - 14.38 zł/m²
Działka ROD Kanie Pruszków 360 mkw Warszawa

Kanie - Odświeżono dnia 23 maja 2026

360 m² - 186.11 zł/m²
Działka Kazimierzówka Kliny 1264m2

Działka Kazimierzówka Kliny 1264m2

349 000 złdo negocjacji

Kazimierzówka - Odświeżono dnia 23 maja 2026

1 264 m² - 276.11 zł/m²
Atrakcyjną działkę  sprzedam , 41000 zł

Siedlisko - 27 kwietnia 2026

1 647 m² - 24.89 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

258 000 złdo negocjacji

Sława - Odświeżono dnia 22 maja 2026

1 100 m² - 234.55 zł/m²
Działka w lesie, blisko jeziora Sarnowskiego. Zagospodarowana

Nowy Kobrzyniec - 27 kwietnia 2026

735 m² - 97.96 zł/m²
Sprzedam działkę

Sprzedam działkę

120 000 złdo negocjacji

Gryfów Śląski - Odświeżono dzisiaj o 04:33

2 458 m² - 48.82 zł/m²
Plac obok S17, siedlisko, budynki, magazyn, parking

Zagrody - Odświeżono dzisiaj o 04:38

10 040 m² - 55.28 zł/m²
Sprzedam działkę ogrodową ROD – 339 m²

Koluszki - Odświeżono dnia 23 maja 2026

339 m² - 88.5 zł/m²
Działka Nad Jeziorem Warunki Zabudowy Na Dom I Stadnine Koni

Kruteczek - Odświeżono dnia 23 maja 2026

8 000 m² - 62.39 zł/m²
Działka ROD Kaszczorek, przy Drwęcy- PIĘKNA LOKALIZACJA!

Toruń - Odświeżono dnia 23 maja 2026

302 m² - 450.33 zł/m²
Atrakcyjna działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka na sprzedaż

318 640 złdo negocjacji

Leźno - Odświeżono dnia 23 maja 2026

1 138 m² - 280 zł/m²
Działka ROD Siekierki z domkiem murowanym

Warszawa, Mokotów - Odświeżono dnia 23 maja 2026

350 m² - 157.14 zł/m²
LAS SOSNOWY o pow 4,5 ha

LAS SOSNOWY o pow 4,5 ha

860 000 złdo negocjacji

Wyszanów - Odświeżono dnia 23 maja 2026

45 000 m² - 19.11 zł/m²
Wynajmę plac utwardzony

Gdańsk, Rudniki - Odświeżono dnia 23 maja 2026

1 000 m² - 6 zł/m²
Sprzedam domek z Dzialka /zamienie na mieszkanie

Ustka - Odświeżono dnia 23 maja 2026

300 m² - 1130 zł/m²
Ziemia orna 5ha KLASA IV/V dostępna od zaraz!

Frednowy - 21 maja 2026

50 000 m² - 1.66 zł/m²
Działka rolna 3,95 hektara w Dołhobyczowie

Dołhobyczów - 17 maja 2026

3 900 m² - 62.79 zł/m²
Działka 350 m.kw. -ul.Działkowa

Działka 350 m.kw. -ul.Działkowa

12 000 złdo negocjacji

Zielona Góra - Odświeżono dnia 22 maja 2026

350 m² - 34.29 zł/m²
Działka ROD   Maratońska

Działka ROD Maratońska

70 000 złdo negocjacji

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 23 maja 2026

300 m² - 233.33 zł/m²
Dzialka Rekreacyjna ROD ENERGETYK

Lubliniec - Odświeżono dnia 23 maja 2026

300 m² - 73.33 zł/m²
DZIAŁKA_budowlana_ BRZEZIE Gmina Perzów

Brzezie - Odświeżono dnia 23 maja 2026

640 m² - 143.75 zł/m²
Sprzedam działkę rekreacyjną – 937 m² – ogrodzona, uzbrojona, piękna okolica jezior i lasów

Orchówek - Odświeżono dnia 23 maja 2026

937 m² - 163.29 zł/m²
Działka leśna rekreacyjna Śliski -Puszcza Biała gmina Zatory z domkiem holenderskim

Śliski - Odświeżono dnia 23 maja 2026

2 000 m² - 159.5 zł/m²
Przystań na Mazurach

Ławki - Odświeżono dnia 23 maja 2026

3 557 m² - 176.83 zł/m²
Działka pod usługi w zieleni ok. 8 683 m² | Warszawa Ursynów

Dawidy - Odświeżono dnia 23 maja 2026

8 683 m² - 345.5 zł/m²
Działką ROD Raszyn Warszawa

Działką ROD Raszyn Warszawa

58 000 złdo negocjacji

Raszyn - Odświeżono dnia 23 maja 2026

350 m² - 165.71 zł/m²
Ogrodek dzialkowy  300m Łódz telefoniczna

Łódź, Widzew - Odświeżono dnia 23 maja 2026

300 m² - 210 zł/m²
Urocze siedlisko wraz  z budynkami nad rzeką Wkrą o powierzchni 5,8952 ha

Przerodki - Odświeżono dnia 23 maja 2026

5,90 m² - 330508.47 zł/m²
Działka rekreacyjna nad jeziorem Dołgie – możliwość zakupu na raty!

Dołgie - 06 maja 2026

546 m² - 67.77 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną Fordon

Bydgoszcz - 22 maja 2026

1 033 m² - 483.06 zł/m²
Działka budowlana z pełnym uzbrojeniem

Kalisz - Odświeżono dnia 22 maja 2026

2 000 m² - 370 zł/m²
Ogródek działkowy 215 m² – ROD Sępolno

Wrocław, Śródmieście - Odświeżono dnia 23 maja 2026

215 m² - 67.44 zł/m²
Działka z widokiem na jezioro

Borzechowo - Odświeżono dnia 23 maja 2026

1 224 m² - 179.74 zł/m²
Własna linia brzegowa plaża las rzeka jezioro Krępnica Bolesławice

Wrocław, Stare Miasto - Odświeżono dnia 23 maja 2026

500 m² - 500 zł/m²
Działka 2660 mkw  Rososza ogród, rekreacja- atrakcyjna cena!

Rososza - Odświeżono dnia 23 maja 2026

2 659 m² - 9.36 zł/m²
2 działki budowlane obok siebie | Golanka Dolna | możliwość zakupu osobno

Golanka Dolna - Odświeżono dnia 23 maja 2026

1 907 m² - 62.4 zł/m²
Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna – ROD „Przyjaźń” w Bytomiu

Bytom - 23 maja 2026

500 m² - 298 zł/m²
Działka ROD Warszawa Sady Żolborskie z duszą na Kępie Potockiej - Żoliborz.

Warszawa, Żoliborz - Odświeżono dzisiaj o 04:35

300 m² - 416.67 zł/m²
Działka ROD.im.4 marca w Stargardzie, 320m

Stargard - Odświeżono dnia 23 maja 2026

320 m² - 93.75 zł/m²
Budowlana/Widokowa w górach/Kanalizacja/Gaz/Woda/Prąd/Światłowód/Bez prowizji/Męcina k. Limanowej

Męcina - Odświeżono dnia 23 maja 2026

1 000 m² - 130 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Przeglądaj kategorię Działki na OLX i znajdź wymarzone miejsce dla siebie!

Darmowa aplikacja na Twój telefon