Powierzchnia

Wymarzona działka na OLX! Sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
Działka WZ Gałków Duży

Działka WZ Gałków Duży

350 000 złdo negocjacji

Gałków Duży - Odświeżono dnia 23 maja 2026

1 500 m² - 233.33 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana w Kwidzynie

Kwidzyn - Odświeżono dzisiaj o 09:45

1 281 m² - 144.42 zł/m²
Działki budowlane - cena promocyjna

Żarnów - Odświeżono dnia 22 maja 2026

1 000 m² - 49.9 zł/m²
Wyjątkowa nieruchomość | Gospodarstwo rolne | 2 Domy po remoncie | W pełni przygotowane pod dalszą hodowlę i rozbudowę

Dąbrówka - Odświeżono dzisiaj o 10:16

148 131 m² - 81.01 zł/m²
Kaszuby - Szwajcaria Kaszubska - Jezioro Ostrzyckie

Ostrzyce - Odświeżono dzisiaj o 09:53

708,66 m² - 704.15 zł/m²
Działka ROD 460 m2 - Mały murowany domek - ROD Energetyk - Ul. Polna

Grudziądz - Odświeżono dzisiaj o 12:08

460 m² - 76.09 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprzedam działki budowlane Jeziórko blisko Pkp

Jeziórko - Odświeżono dzisiaj o 09:58

965 m² - 200 zł/m²
ROD Pienista Retkinia dobra lokalizacja

Łódź, Polesie - Odświeżono dzisiaj o 08:57

350 m² - 308.57 zł/m²
Działka rekreacyjno-budowlana nad rzeką, k.Sulejowa, Natura 2000

Borowiec - Odświeżono dzisiaj o 10:15

1 200 m² - 160 zł/m²
Działka inwestycyjna w centrum Szydłowca

Szydłowiec - Odświeżono dzisiaj o 10:13

10 000 m² - 130 zł/m²
Działka 8787 metrów z domkiem w Gorcach

Ochotnica Górna - Odświeżono dzisiaj o 08:25

8 780 m² - 112.76 zł/m²
Na sprzedaż ogródek działkowy Oporowska/ Stalowa

Wrocław, Fabryczna - Odświeżono dzisiaj o 10:36

333 m² - 105.11 zł/m²
Działki budowlane Olchawa

Działki budowlane Olchawa

180 000 złdo negocjacji

Olchawa - Odświeżono dzisiaj o 10:13

1 477 m² - 121.87 zł/m²
Wyjątkowa działka 1010 m² w otoczeniu lasów i jeziora – Rekowo | WZ | prąd | studnia

Rekowo - 13 maja 2026

1 010 m² - 187.13 zł/m²
Sprzedam domek z Dzialka /zamienie na mieszkanie

Ustka - Odświeżono dnia 23 maja 2026

300 m² - 1130 zł/m²
Działka budowlana przy lesie

Zalesie Borowe - Odświeżono dnia 21 maja 2026

855 m² - 151.93 zł/m²
Działka rekreacyjno-budowlana z warunkami zabudowy ładna okolica

Adamowo - Odświeżono dzisiaj o 11:09

1 156 m² - 45 zł/m²
Działka pod inwestycję deweloperską w centrum miasta Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski - Odświeżono dzisiaj o 08:54

2 604 m² - 1113.67 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD z domkiem całorocznym im. Stanisława Staszica, Kielce - Dobromyśl.

Kielce - Odświeżono dzisiaj o 10:15

400 m² - 297.5 zł/m²
działka budowlana

działka budowlana

180 000 złdo negocjacji

Siodła - Odświeżono dzisiaj o 11:03

723 m² - 248.96 zł/m²
działki budowlane Bierzglin (Wielkopolska, 5 km od Wrześni)

Września - Odświeżono dzisiaj o 09:55

960 m² - 180 zł/m²
REZERWACJA Działka rekreacyjna Rod Barbarka

Polkowice - Odświeżono dzisiaj o 11:04

300 m² - 76.67 zł/m²
Działka budowlana nad Zalewem | 400 m do wody | Widok na Góry Świętokrzyskie

Starachowice - Odświeżono dzisiaj o 07:31

400 m² - 87.5 zł/m²
Klimatyczne siedlisko z ogromnym potencjałem | 550 m² zabudowań | Bielany-Jarosławy powiat skołowski mazowieckie

Bielany-Jarosławy - Odświeżono dzisiaj o 11:43

6 212 m² - 68.42 zł/m²
Działka nad morzem 1501m2 Grzybowo

Grzybowo - Odświeżono dzisiaj o 08:58

1 501 m² - 666.22 zł/m²
Sprzedam działkę ROD 300 m2 ul Porfirowa Fajna lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka - Dzisiaj o 11:22

300 m² - 216.67 zł/m²
Piękna działka nad jeziorem Długim. Plaża!

Rakowo - 27 kwietnia 2026

3 905 m² - 38.16 zł/m²
Kraina Kryształowej Wody - Działki w Płaskiej - MPZP

Płaska - 10 maja 2026

1 000 m² - 120 zł/m²
Sprzedam działke ROD

Sprzedam działke ROD

25 000 złdo negocjacji

Rudna Mała - Odświeżono dzisiaj o 11:25

300 m² - 83.33 zł/m²
Działki inwestycyjne produkcyjno-usługowe MPZP świetna lokalizacja blisko węzła S5

Gniezno - Odświeżono dzisiaj o 11:51

9 920 m² - 231.85 zł/m²
Działka 800 m² z budynkiem | Lubowidz | usługi / warsztat / działalność

Lubowidz - Odświeżono dzisiaj o 10:52

800 m² - 262.5 zł/m²
Działka budowlana 1780 m² – okolice Krzymowa / 15 km od Konina

Krzymów - Odświeżono dzisiaj o 07:50

1 780 m² - 56.18 zł/m²
Pole 28 Hektarow w Pogorzale

Pogorzała - Odświeżono dzisiaj o 07:56

280 000 m² - 6.25 zł/m²
Sprzedam działkę ogrodowa Lubin ROD Tulipan

Lubin - Odświeżono dzisiaj o 11:44

300 m² - 66.67 zł/m²
Sprzedam działkę ROD Sikorskiego ul. Horodelska

Bydgoszcz - Odświeżono dzisiaj o 09:44

408 m² - 122.55 zł/m²
Sprzedam działkę ROD ,,Kalinka,,740 M2 z domkiem

Piła - Odświeżono dzisiaj o 11:20

750 m² - 61.33 zł/m²
Działka budowlana w Borzygniew

Borzygniew - Odświeżono dzisiaj o 11:16

4 700 m² - 280 zł/m²
Działka budowlana Zofiówka 3740 m², z gotowym projektem, dziennikiem budowy, województwo łódzkie

Zofiówka - Odświeżono dzisiaj o 09:32

3 740 m² - 264.71 zł/m²
Działka budowlana 911 m² Trzebiatów media fundament projekt

Trzebiatów - Odświeżono dzisiaj o 09:05

911 m² - 164.65 zł/m²
Sprzedam Działkę Kozienice Cudów

Cudów - Odświeżono dnia 23 maja 2026

1 355 m² - 110.7 zł/m²
Sprzedam działki

Sprzedam działki

38 000 złdo negocjacji

Matysówka - 22 maja 2026

3 600 m² - 10.56 zł/m²
Działka budowlana

Wierzbno - Odświeżono dzisiaj o 10:50

830 m² - 95.18 zł/m²
Działka budowlana, Siedlce, Centrum

Działka budowlana, Siedlce, Centrum

370 000 złdo negocjacji

Siedlce - Odświeżono dzisiaj o 10:49

529 m² - 699.43 zł/m²
Działka ROD z domem całorocznym

Wola Filipowska - Odświeżono dzisiaj o 11:24

440 m² - 1000 zł/m²
Działka ROD w Juszkowie gm. Pruszcz

Juszkowo - Odświeżono dzisiaj o 10:33

306 m² - 114.38 zł/m²
Działka leśna z warunkami zabudowy Żabieniec

Żabieniec - Odświeżono dzisiaj o 11:06

1 000 m² - 125 zł/m²
Działka 5100m2 z pozwoleniem na dom 600m2 – Tomczyce nad Pilicą

Tomczyce - Odświeżono dzisiaj o 10:45

5 100 m² - 45.1 zł/m²
Działka Budowlana 803 m2 przy lesie i rzece Grabia | OSADA KOZUBY

Pabianice - 22 maja 2026

803 m² - 72 zł/m²
Działka budowlana Frydrychowice 10ar

Frydrychowice - Odświeżono dzisiaj o 08:34

10 000 m² - 12.5 zł/m²
Działka Budowlana Kowalewo Pomorskie/Sierakowo

Sierakowo - Odświeżono dzisiaj o 08:17

2 400 m² - 75 zł/m²
Działka budowlana

Andrychów - Odświeżono dzisiaj o 09:27

2 200 m² - 122.73 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Przeglądaj kategorię Działki na OLX i znajdź wymarzone miejsce dla siebie!

Darmowa aplikacja na Twój telefon