Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Sztum - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia
Nowoczesny dom w cenie mieszkania

Nowoczesny dom w cenie mieszkania

550 000 zł

Sztum - 15 maja 2026

85 m² - 6470.59 zł/m²
Dom w Sztumie (Jezioro Sztumskie) - 2 niezależne mieszkania

Sztum - 25 kwietnia 2026

160 m² - 3687.5 zł/m²
Na sprzedaż dom jednorodzinny – Home Koncept 794 G2 - 195m2 SSO

Sztum - 13 maja 2026

195 m² - 3538.46 zł/m²
Obiekt komercyjny usługowy ** 599 m2 ** z zapleczem gastronomicznym

Sztum - 03 maja 2026

599,80 m² - 1750.58 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom na sprzedaż Zajezierze

Dom na sprzedaż Zajezierze

1 090 000 złdo negocjacji

Zajezierze - 15 maja 2026

150 m² - 7266.67 zł/m²
syndyk sprzeda nieruchomość w Czerninie (gmina Sztum)

Barlewice - 14 maja 2026

103,50 m² - 2808.7 zł/m²
Ceglany dom 170 m² | działka 3700 m² | Parpary

Parpary - 19 maja 2026

170 m² - 4994.12 zł/m²
Dom dla rodziny pokoleniowej w Benowie gm. Ryjewo

Benowo - 11 maja 2026

240 m² - 2083.33 zł/m²
Aktualne - Sprzedam wykończony dom w zabudowie bliźniaczej

Malbork - 06 maja 2026

85 m² - 8470.59 zł/m²
Nowoczesny dom z garażem w zabudowie bliźniaczej MALBORK

Malbork - 09 maja 2026

95,12 m² - 6833.47 zł/m²
Dom w dobrej cenie!

Krastudy - 27 kwietnia 2026

166 m² - 1265.06 zł/m²
Dom z ogrodem w Nowej Wsi Malborskiej z balią

Nowa Wieś - 04 maja 2026

115 m² - 6339.13 zł/m²
Dom z dużą działką 1365 m² – Malbork, Wielbark

Malbork - 08 maja 2026

80 m² - 5625 zł/m²
Nowy Dom 102 M2 Stan Deweloperski , Super Lokalizacja Ul.hadyny

Malbork - 03 maja 2026

102 m² - 7303.92 zł/m²
Zamieszkaj w Malborku - w domu z warzywnym ogrodem

Malbork - Odświeżono dnia 16 maja 2026

104 m² - 6721.15 zł/m²
Przytulny dom z garażem i altaną, Mikołajki Pom.

Mikołajki Pomorskie - 04 maja 2026

75 m² - 3400 zł/m²
Dom w centrum Malborka- ul. Sikorskiego

Malbork - 18 maja 2026

200 m² - 4295 zł/m²
Dom-7 pokoi i działka 617 m²

Malbork - 04 maja 2026

179 m² - 7262.57 zł/m²
Malbork ul. Okopowa - Dom

Malbork - 04 maja 2026

140 m² - 4635.71 zł/m²
Dom wolnostojący w dobrej cenie

Malbork - 12 maja 2026

220 m² - 2268.18 zł/m²
Sprzedaż domu Malbork

Sprzedaż domu Malbork

749 000 złdo negocjacji

Malbork - Odświeżono dnia 21 maja 2026

200 m² - 3745 zł/m²
Nowoczesny dom w cenie mieszkanka

Malbork - 14 maja 2026

85 m² - 6470.59 zł/m²
Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojacy Nowa wies malborska

Malbork - Odświeżono dnia 10 maja 2026

156 m² - 7243.59 zł/m²
Przestronny i nowoczesny dom w cenie mieszkania

Malbork - 06 maja 2026

84 m² - 7023.8 zł/m²
Dom z wieloma możliwościami!

Malbork - 27 kwietnia 2026

220 m² - 2268.18 zł/m²
Dom Wolnostojący- W Atrakcyjnej Cenie

Malbork - 12 maja 2026

177 m² - 4745.76 zł/m²
Możliwość zamiany na mieszkanie

Malbork - 27 kwietnia 2026

220 m² - 2268.18 zł/m²
Dom z zabudowaniami, działka 5300m², Kościeleczki

Kościeleczki - 04 maja 2026

195 m² - 5635.9 zł/m²
Sprzedam dom jednorodzinny z keramzytu – Gniew

Gniew - 05 maja 2026

174 m² - 5741.38 zł/m²
Kamienica w centrum Gniewu z ogródkiem i garażami

Gniew - 15 maja 2026

220 m² - 3181.81 zł/m²
Kamienica w pełni umeblowana I centrum Gniewu

Gniew - 08 maja 2026

437 m² - 1578.95 zł/m²
Duży dom , ogromne możliwości, spokojna okolica

Rudno - Dzisiaj o 18:42

344 m² - 2904.07 zł/m²
Dom mieszkalny 90 m2 w pobliżu jeziora Dzierzgoń

Rodowo Małe - 18 maja 2026

90 m² - 5666.67 zł/m²
Sprzedam Dom letniskowy całoroczny.

Sprzedam Dom letniskowy całoroczny.

270 000 złdo negocjacji

Górowychy - 20 maja 2026

58 m² - 4655.17 zł/m²
Dom wolnostojacy~stan surowy otwarty~Kończewice

Kończewice - 18 maja 2026

116,10 m² - 7140.4 zł/m²
Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej Tymawa

Tymawa - Odświeżono dnia 23 maja 2026

112 m² - 7589.29 zł/m²
Dom w Zabudowie Bliźniaczej Etap 3

Kwidzyn - 01 maja 2026

128,57 m² - 6922.3 zł/m²
Dom letniskowy w 1 linii nad jeziorem Dzierzgoń woj. Pomorskie

Obrzynowo - 28 kwietnia 2026

35 m² - 15714.29 zł/m²
Sprzedam Dom wolnostojący

Dzierzgoń - Odświeżono dnia 21 maja 2026

151,51 m² - 3630.12 zł/m²
Sprzedam dom PRABUTY

Sprzedam dom PRABUTY

705 000 złdo negocjacji

Prabuty - 23 maja 2026

110 m² - 6409.09 zł/m²
Sprzedam, nieruchomość zabudowana Prabuty, Adaptacja pod dom Seniora

Prabuty - Odświeżono dnia 20 maja 2026

2 400 m² - 2083.33 zł/m²
sprzedam dom 165 m2

Rakowiec - 12 maja 2026

165 m² - 5969.7 zł/m²
Rezerwacja 2 km od Tczewa, Gotowy do Wprowadzenia

Bałdowo - 27 kwietnia 2026

139 m² - 6467.63 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • nieruchomości

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Sztum i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon