Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Serock - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 19 ogłoszeń

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Na sprzedaż komfortowy dom po kapitalnym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji – w Łajskach **

1 199 000 zł

Łajski - Odświeżono dnia 21 maja 2026

96 m² - 12489.58 zł/m²
Dom z garażem Skrzeszew - SPRZEDAŻ OD DEWELOPERA

Skrzeszew - 22 maja 2026

129 m² - 7480.62 zł/m²
Budynek bliźniaczy 150,66 m2 + działka 550 m2

Izabelin - 17 maja 2026

150,66 m² - 7095.45 zł/m²
Segment Dom Radzymin 80m2 z działką 300m2 CIEMNE ul. Wygodna

Radzymin - 23 maja 2026

80 m² - 7497.21 zł/m²
Nowe Mieszkania Z Ogródkiem, 2 Miejsca Postojowe, Pompa Ciepła

Radzymin - 19 maja 2026

89,46 m² - 9892.69 zł/m²
Mieszkanie Bezczynszowe  71 m2 Dom Działka 200 m

Radzymin - Odświeżono dnia 17 maja 2026

71 m² - 8380.28 zł/m²
Nowy ENERGOOSZCZĘDNY DOM - standard developerski / wysoki  - Radzymin

Radzymin - 15 maja 2026

140 m² - 6607.14 zł/m²
Segment ul. Glinkowska Radzymin 170 m

Radzymin - 14 maja 2026

170 m² - 5000 zł/m²
Segment z garażem Radzymin 124m2

Radzymin - 14 maja 2026

124 m² - 6048.39 zł/m²
LOKALE w zabudowie bliźniaczej 98 m² ogródek i 2 miejsca Nowy Janków

Radzymin - 06 maja 2026

98,11 m² - 6615.02 zł/m²
LOKAL w zabudowie bliźniaczej - środkowy 98,11 m2 ogródek i 2 m. post.

Radzymin - 06 maja 2026

98,11 m² - 6309.24 zł/m²
Dom blisko Zalewu Zegrzyńskiego

Radzymin - 06 maja 2026

206 m² - 12082.52 zł/m²
Dom Jednorodzinny Wolnostojący Działka 507m2

Radzymin - 03 maja 2026

133,54 m² - 6357.65 zł/m²
72 m² z ogródkiem, 15 min od Radzymina – nowa inwestycja!

Radzymin - 28 kwietnia 2026

72,42 m² - 7028.45 zł/m²
Domy z garażami i dużymi ogródkami na świetnym osiedlu.

Radzymin - 24 kwietnia 2026

132,53 m² - 7017.28 zł/m²
Segment z ogromną działką 600m2 + garaż w bryle budynku

Radzymin - 22 kwietnia 2026

141 m² - 7085.11 zł/m²
Dom/Segment Radzymin Bezpośrednio !

Radzymin - 04 kwietnia 2026

126,50 m² - 5525.69 zł/m²
Piękny dom Rembelszczyzna| 160m2 | wyposażony

Rembelszczyzna - 30 kwietnia 2026

160 m² - 11687.5 zł/m²
Nowoczesny bliźniak niedaleko Radzymina

Sieraków - 06 maja 2026

107,50 m² - 6967.44 zł/m²
Nowoczesny bliźniak niedaleko Radzymina, Sieraków, mazowieckie

Sieraków - 08 kwietnia 2026

107 m² - 7093.46 zł/m²
Nowoczesne domy 150m2 z ogrodem, garaż i 2 miejsca parkingowe PROMOCJA

Cegielnia - 20 maja 2026

150,85 m² - 5959.56 zł/m²
Lokale z ogródkami – 72 m², ul. Wyszyńskiego, Stary Dybów

Stary Dybów - 28 kwietnia 2026

72,42 m² - 7028.45 zł/m²
Nowoczesny bliźniak z garażem i ogrodem

Stanisławów Drugi - 08 kwietnia 2026

142,55 m² - 8768.85 zł/m²
Stylowy bliźniak nad Kanałem Żerańskim, garaż gaz!

Stanisławów Pierwszy - 30 kwietnia 2026

124,88 m² - 8800.45 zł/m²
Osiedle Gościnna - Twój dom z ogrodem blisko Legionowa

Stanisławów Drugi - 10 maja 2026

125,93 m² - 7861.51 zł/m²
Rezydencja | 8000 m² | staw z pomostem | blisko Zalewu Zegrzyńskiego

Stare Orzechowo - 03 maja 2026

287 m² - 6968.64 zł/m²
Segment Skrajny Z Ogrodem

Cegielnia - 29 marca 2026

145 m² - 8896.55 zł/m²
Dom 5 pokoi,3 łazienki, hala magazyn działka 1500m Radzymin Słupno Warszawa

Radzymin - 22 maja 2026

200 m² - 5745 zł/m²
Połowa bliźniaka na ścianie lasu !!!

Skrzeszew - 06 maja 2026

154,71 m² - 5810.87 zł/m²
Przedsprzedaż! Domy wolnostojące/podwójny garaż/działki 865m2+/Bez PCC

Skrzeszew - 04 maja 2026

130 m² - 6223.08 zł/m²
Słoneczna Strefa BIS

Legionowo - 30 kwietnia 2026

118,43 m² - 6712.83 zł/m²
SEGMENT w Radzyminie blisko centrum Gotowy od ręki

Radzymin - 07 kwietnia 2026

126,50 m² - 5525.69 zł/m²
Dom w Kątach Węgierskich pod Warszawą

Kąty Węgierskie - 23 maja 2026

145,30 m² - 9254.68 zł/m²
Piękny wolnostojący dom z ogrodem w Kątach Węgierskich

Kąty Węgierskie - 12 maja 2026

147 m² - 10136.05 zł/m²
Dom sprzedam -zamiana

Dom sprzedam -zamiana

1 598 000 złdo negocjacji

Lorcin - Odświeżono dnia 14 maja 2026

200 m² - 7990 zł/m²
Domy dzielą się na ładne i mądre ten ma obie cechy

Stanisławów Pierwszy - 13 maja 2026

160 m² - 9062.5 zł/m²
Sprzedam nowoczesny dom w cichej części Słupna w okolicy lasu

Słupno - 12 maja 2026

70,44 m² - 9937.54 zł/m²
Segment z poddaszem 45m2 do adaptacji , 3 miejsca parkingowe

Radzymin - 11 maja 2026

89 m² - 10898.88 zł/m²
Nowoczesny bliźniak 138 m² | Działka 1000 m² | Skrzeszew

Skrzeszew - 16 maja 2026

138 m² - 5724.64 zł/m²
Bliźniak premium | panele + magazyn energii | 3 miejsca | Radzymin

Radzymin - 29 kwietnia 2026

110 m² - 9909.09 zł/m²

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Serock i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon