Liczba pięter

dom w cenie mieszkania - Radom - sprzedaj w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 52 ogłoszenia
Nowy dom 94 m² pod Radomiem | Rajec Poduchowny | duża działka | taras

479 000 zł

Radom - Odświeżono dnia 23 maja 2026

94 m² - 5095.74 zł/m²
Dom w pięknej okolicy, cisza, spokój z mediami TYLKO 524 TYS.

Radom - 01 maja 2026

134,03 m² - 3909.57 zł/m²
Sprzedam DOM z działką Radom Długojów w cenie mieszkania w bloku

Radom - 20 maja 2026

145 m² - 3310.34 zł/m²
Dom jednorodzinny Radom Klwatka BEZ POŚREDNIKÓW

Radom - 01 maja 2026

100 m² - 4900 zł/m²
Dom na sprzedaż, Radom, 6 pokoi

Radom - 07 maja 2026

160 m² - 4368.75 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Nowoczesny, Energooszczędny Dom z Rekuperacją i Klimatyzacją!

Radom - 07 maja 2026

106 m² - 3900 zł/m²
Przytulny szeregowiec z garażem w Radomiu

Radom - 09 maja 2026

90 m² - 7000 zł/m²
Dom na sprzedaż, Radom, 4 pokoje

Radom - 20 maja 2026

100 m² - 9950 zł/m²
Super dom z extra ceną w Radomiu!!!

Radom - 05 maja 2026

221,83 m² - 4954.24 zł/m²
dom z zamontowaną pompą Ciepła

Radom - 19 maja 2026

129 m² - 5232.56 zł/m²
Dom na sprzedaż, Radom, 4 pokoje

Radom - 19 maja 2026

230 m² - 9560.87 zł/m²
Przestronny dom w spokojnej okolicy na sprzedaż

Radom - 15 maja 2026

160 m² - 7500 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowej 134m2 Cena do  uzgodnienia

Radom - Odświeżono dnia 18 maja 2026

134 m² - 8283.58 zł/m²
ForteDOM 144m2, stan deweloperski wraz z POMPĄ CIEPŁA

Radom - 12 maja 2026

144 m² - 4513.89 zł/m²
Dom na Wacynie w Radomiu, 166m2

Radom - 21 maja 2026

166 m² - 3614.46 zł/m²
Nowy komfortowy segment na zamkniętym os. wykończony gotowy do zam.

Radom - 19 maja 2026

87,80 m² - 10694.76 zł/m²
Sprzedam dom w zabudowie szeregowej Radom-bezpośrednio

Radom - 08 maja 2026

134 m² - 5895.52 zł/m²

Radom - Odświeżono dnia 23 maja 2026

94 m² - 5095.74 zł/m²
Dom ulica Wośnicka Radom, 170 m², działka 1500 m²

Radom - 14 kwietnia 2026

170 m² - 3523.53 zł/m²
Janiszpol Parterowy DOM Z Lanym Stropem!

Radom - 19 maja 2026

130 m² - 4999.99 zł/m²
Dom, który zarabia lub łączy pokolenia w Radomiu

Radom - 14 maja 2026

200 m² - 4750 zł/m²
dom 125m2, Ul Klwatecka, kanalizacja, pompa ciepła, rekuperacja

Radom - 10 maja 2026

125 m² - 6080 zł/m²
Nowy segment na nowym zamkniętym Os. wykończony gotowy do zam. - 4 pok

Radom - 09 maja 2026

76,90 m² - 10921.98 zł/m²
Bliźniak w podwyższonym stanie deweloperskim

Radom - 07 maja 2026

112,82 m² - 7082.08 zł/m²
Dom 256 m² z ogrodem na działce 1432m2 w prestiżowej części Radomia

Radom - 24 kwietnia 2026

256 m² - 7812.5 zł/m²
Nowa Cena - Pilna Sprzedaż

Radom - 14 maja 2026

441,16 m² - 3626.8 zł/m²
Dom PREMIUM Os. Południe

Radom - 27 kwietnia 2026

216,25 m² - 10159.54 zł/m²
Dom pod lasem radom Antoniowka ul jarzebinowa

Radom - 23 maja 2026

95 m² - 5000 zł/m²
Dom na XV-leciu

Dom na XV-leciu

2 750 000 zł

Radom - 10 maja 2026

611 m² - 4500.82 zł/m²

Radom - 07 maja 2026

106 m² - 3198.11 zł/m²
Bliźniaki w granicy Radoma z dobrą komunikacją z Centrum

Radom - 14 maja 2026

134 m² - 5514.93 zł/m²
4 pok. | GOTOWY NAROŻNY SEGMENT | Garaż → w cenie Miejsca Postojowego!

Radom - 06 maja 2026

81,72 m² - 8893.78 zł/m²
Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej – Radom, ul. Drzymały

Radom - 04 kwietnia 2026

126,60 m² - 4707.74 zł/m²
Duzy dom na ul. Skaryszewskiej

Radom - 21 maja 2026

324 m² - 1790.12 zł/m²
Duży dom z prywatnym stawem w Radomiu

Radom - 27 kwietnia 2026

300 m² - 7666.67 zł/m²
dom segment z ogródkiem

Radom - 23 maja 2026

99 m² - 5747.47 zł/m²
Elegancki, klasyczny dom w Radomiu

Radom - 07 maja 2026

287 m² - 4094.08 zł/m²
Nowoczesny dom w Radomiu w otoczeniu natury - Polana Wieniawskiego

Radom - 03 maja 2026

142,21 m² - 5062.94 zł/m²
Komfortowy dom na Kapturze blisko lasu i centrum

Radom - 19 maja 2026

123,85 m² - 9689.14 zł/m²
Dom wolnostojący 68m2 działka 513m2

Radom - 17 maja 2026

68 m² - 10882.35 zł/m²
search