Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Płońsk - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 15 ogłoszeń
Dworek ze stajnią i działką inwestycyjną

Dworek ze stajnią i działką inwestycyjną

1 850 000 zł

Płońsk - 12 maja 2026

216,80 m² - 8533.21 zł/m²
Dom Jednorodzinny

Dom Jednorodzinny

1 430 000 zł

Płońsk - 17 maja 2026

160 m² - 8937.5 zł/m²
Drewniany dom całoroczny 98m2 z werandą + działka 1500m, zero nakładów

Płońsk - 05 maja 2026

98 m² - 8316.33 zł/m²
Dom 115 m² | działka 3993 m² | pompa ciepła | 40 min do Warszawy

Płońsk - 19 maja 2026

115 m² - 6252.17 zł/m²
Siedlisko z domem drewnianym woj.Mazowieckie

Płońsk - Odświeżono dnia 21 maja 2026

70 m² - 3357.14 zł/m²
Nowoczesny dom w Brodach k. Płońska –wysoki standard, spokojna okolica

Płońsk - 30 kwietnia 2026

128,43 m² - 6384.8 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Nowoczesny dom w Skarżynie k. Płońska – wysoki standard, 139 m²

Płońsk - 30 kwietnia 2026

139,90 m² - 4996.43 zł/m²
DOM+bud. usługowo-handlowy/przy Parku Handlowym

Płońsk - 17 maja 2026

496,51 m² - 2008.02 zł/m²
Skrajny szeregowiec Płońsk

Płońsk - Odświeżono dnia 11 maja 2026

180 m² - 4166.67 zł/m²
Sprzedam  dom w Płońsku do generalnego remontu

Płońsk - Odświeżono dnia 09 maja 2026

68 m² - 4264.71 zł/m²
Dom na sprzedaż - Płońsk, 220m2, działka 350m2

Płońsk - 28 kwietnia 2026

220 m² - 4000 zł/m²
Sprzedam Nowy dom 174,4 m

Płońsk - 02 kwietnia 2026

174,40 m² - 5332.57 zł/m²
Sprzedam dom z lokalem w Płońsku

Sprzedam dom z lokalem w Płońsku

4 200 000 złdo negocjacji

Płońsk - 02 maja 2026

160 m² - 26250 zł/m²
Sprzedam dom w Płońsku

Płońsk - Odświeżono dnia 13 maja 2026

160 m² - 6875 zł/m²
Sprzedam nowy dom. 2 miejsca parkingowe i ogrzewanie podłogowe gratis.

Płońsk - 23 maja 2026

83 m² - 7698.8 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom z potencjałem na atrakcyjnej działce - SIEDLIN

Siedlin - 05 maja 2026

120 m² - 11416.67 zł/m²
Nowy dom stan deweloperski. Media. Szerominek.

Szerominek - 11 maja 2026

111 m² - 7972.97 zł/m²
Sprzedam dom w Bońkach 205m2/7pokoi

Bońki - 06 maja 2026

205 m² - 4000 zł/m²
2 domy na jednej pięknej działce Pilitowo /Płońsk

Pilitowo - 05 maja 2026

100 m² - 5500 zł/m²
Sprzedam dom jednorodzinny

Sprzedam dom jednorodzinny

880 000 złdo negocjacji

Skarżyn - 23 maja 2026

133 m² - 6616.54 zł/m²
Sprzedam!!! Dom marzeń gotowy do zamieszkania

Skarżyn - 22 maja 2026

128 m² - 9117.19 zł/m²
Sprzedam dom stan surowy - dobra lokalizacja Cempkowo

Cempkowo - 09 maja 2026

118 m² - 4237.29 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej- stan deweloperski, jedyny dom na kredyt bez wkładu własnego

Cempkowo - 25 kwietnia 2026

67,60 m² - 7396.45 zł/m²
Siedlisko okolice Płońska 60 km od Warszawy Duża działka + zabudowania

Dalanówek - 01 maja 2026

130 m² - 3461.54 zł/m²
Dom, Cempkowo

Dom, Cempkowo

1 350 000 zł

Cempkowo - 24 kwietnia 2026

204 m² - 6617.65 zł/m²
Piękny dom parterowy na imponującej działce 2130m2

Cempkowo - 20 maja 2026

121,85 m² - 14353.71 zł/m²
Dom 100+m2 z  działką 24ary

Dom 100+m2 z działką 24ary

599 000 złdo negocjacji

Radzymin - 07 maja 2026

100 m² - 5990 zł/m²
Nieruchomość do zamieszkania.Michalinek

Michalinek - 05 maja 2026

130 m² - 5000 zł/m²
Dom bliźniak w Smardzewie z dwoma działkami!!

Smardzewo - 05 maja 2026

120 m² - 4583.33 zł/m²
Siedlisko Nowe Sarnowo gmina Dzierzążnia

Nowe Sarnowo - 16 maja 2026

82 m² - 3414.63 zł/m²
Sprzedam nowy dom

Sochocin - 03 maja 2026

100 m² - 7300 zł/m²
Działka budowlana z domkiem letniskowym w Szuminie

Szumlin - 05 maja 2026

35 m² - 8000 zł/m²
Siedlisko z domem i zabudowaniami - 55km od Warszawy

Soboklęszcz - 06 maja 2026

105 m² - 4190.48 zł/m²
OKAZJA/2 xniezależne mieszkania do wprowadzenia

Sochocin - 26 kwietnia 2026

300 m² - 3166.67 zł/m²
Do remontu dom na pięknej działce Baboszewo

Baboszewo - 27 kwietnia 2026

170 m² - 1970.59 zł/m²
Dom, Naruszewo

Dom, Naruszewo

450 000 zł

Naruszewo - 19 maja 2026

75 m² - 6000 zł/m²
Dom -Drochowo. Rok budowy 2007

Dom -Drochowo. Rok budowy 2007

395 000 złdo negocjacji

Drochowo - 14 maja 2026

113 m² - 3495.58 zł/m²
Dom 100m2 Działka 1500 Joniec

Dom 100m2 Działka 1500 Joniec

830 000 złdo negocjacji

Joniec-Kolonia - 23 maja 2026

105 m² - 7904.76 zł/m²
Unikalna rezydencja z bala nad rzeką Wkrą

Królewo - 18 maja 2026

597,84 m² - 8530.71 zł/m²
Wyjątkowy dom z bala w prywatnym parku

Królewo - 21 maja 2026

597 m² - 8541.04 zł/m²
Klimatyczne siedlisko w Królewie gm. Joniec

Królewo - 29 kwietnia 2026

90 m² - 6100 zł/m²
Klimatyczny Dom pod lasem - Królewo

Królewo - 12 maja 2026

81 m² - 8580.25 zł/m²
Dom drewniany całoroczny w lesie nad rzeką Wkrą

Królewo - 08 maja 2026

60 m² - 10833.33 zł/m²
Działka z domkiem letniskowym Królewo/Joniec

Królewo - 06 maja 2026

30 m² - 5666.67 zł/m²
Urokliwy dom z bala w Królewie nad rzeką Wkrą

Królewo - 20 kwietnia 2026

600 m² - 8500 zł/m²
Dom Joniec Królewo rzeka "bliższe mazury"

Królewo - Dzisiaj o 08:26

90 m² - 6555.56 zł/m²
Luksusowy Pałac na sprzedaż | Perła Mazowsza

Strzembowo - 29 kwietnia 2026

1 000 m² - 17900 zł/m²
Na sprzedaż dom z działką

Malużyn - 20 maja 2026

51 m² - 4901.96 zł/m²
Sprzedam działkę 5300m2 z domkiem i linią brzegową Joniec/Popielżyn G.

Popielżyn Górny - 19 maja 2026

60 m² - 18083.33 zł/m²
Sprzedam dom z działką w Jońcu

Sprzedam dom z działką w Jońcu

390 000 złdo negocjacji

Popielżyn Górny - 18 maja 2026

78 m² - 5000 zł/m²
Dom na sprzedaż - Nowa Wrona - osiedle domów jednorodzinnych

Ludwikowo - 21 maja 2026

210 m² - 2714.29 zł/m²
Dom na sprzedaż - Nowa Wrona - 118 m2 - stan deweloperski

Ludwikowo - 10 maja 2026

118 m² - 4661.02 zł/m²
Sprzedam duży dom w pięknej okolicy, godzina jazdy z Warszawy

Sobanice - 16 maja 2026

280 m² - 2125 zł/m²
Sprzedam Siedlisko,dom( do generalnego remontu ) , dwa budynki gospodarcze , piwnica wolnostojąca

Żochówek - Odświeżono dnia 19 maja 2026

90 m² - 1444.44 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • dom

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Płońsk i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon