Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Łaziska Górne - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 6 ogłoszeń
Nowe domy jednorodzinne – kameralna inwestycja w zielonej okolicy

667 440 zł

Łaziska Górne - 07 maja 2026

133,41 m² - 5002.92 zł/m²
Dom z dwoma mieszkaniami blisko lasu - Łaziska Górne

Łaziska Górne - 06 maja 2026

140 m² - 4992.86 zł/m²
Dom wolnostojący. 2015 rok. Wysoki standard!

Łaziska Górne - 12 maja 2026

115 m² - 10434.78 zł/m²
Eko -inteligentny dom; tylko 150 zł opłat/mies.

Łaziska Górne - 02 maja 2026

164 m² - 8530.49 zł/m²
Park Nowy Świat - Budynek - stan deweloperski - PROMOCJA

Łaziska Górne, Łaziska Dolne - 03 maja 2026

125,70 m² - 5560.86 zł/m²
Dom Łaziska Górne

Dom Łaziska Górne

980 000 złdo negocjacji

Łaziska Górne, Brada - 11 maja 2026

195 m² - 5025.64 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

3 pokoje+ salon/ garaż/ piękna działka

Mikołów, Mokre - 21 maja 2026

149 m² - 7711.41 zł/m²
Dom, Mikołów

Dom, Mikołów

1 089 000 zł

Mikołów, Mokre - 04 maja 2026

130 m² - 8376.92 zł/m²
Nowe Domy dostępne od zaraz , blisko centrum, 114,5m2 Ogródek , garaż

Mikołów - Odświeżono dnia 21 maja 2026

114,50 m² - 6270.74 zł/m²
Nowoczesny dom wolnostojący na sprzedaż w Orzeszu.

Orzesze - 15 maja 2026

203,30 m² - 9296.61 zł/m²
Nowoczesny dom 135 m² | działka 1029 m² | garaż |

Orzesze - 11 maja 2026

135,45 m² - 7087.49 zł/m²
Dom, Mikołów

Dom, Mikołów

1 790 000 zł

Mikołów, Mokre - 28 marca 2026

149 m² - 12013.42 zł/m²
Zamieszkaj jeszcze w tym roku bez formalności !

Orzesze - 14 maja 2026

116,70 m² - 7275.06 zł/m²
Dom szkieletowy z ekspozycji 160 m2

Mikołów, Centrum - 14 maja 2026

160 m² - 1056.25 zł/m²
Dom szkieletowy z ekspozycji 170 m2

Mikołów, Centrum - 11 maja 2026

169 m² - 1000 zł/m²
Dom Mikołów, osiedle Sielanka

Mikołów, Śmiłowice - 21 maja 2026

196 m² - 8622.45 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej Mikołów o pow. 138,24m

Mikołów - 07 maja 2026

138,24 m² - 6004.05 zł/m²
Dom z potencjałem inwestycyjnym

Mikołów - 04 maja 2026

252 m² - 3531.75 zł/m²
Ostatni dom jednorodzinny w otoczeniu lasu Gostyń

Mikołów - 29 kwietnia 2026

149,18 m² - 5898.91 zł/m²
2 budynki! Działka 857 m2!Wynajęte! 0%prowizji!

Mikołów - 28 kwietnia 2026

702 m² - 3974.36 zł/m²
Orzesze ścisłe centrum nowoczesny dom wolnostojący blisko lasu.

Orzesze - 07 maja 2026

85,81 m² - 10476.63 zł/m²
Centrum / działalność + mieszkanie / dwa osobne

Mikołów - 24 kwietnia 2026

250 m² - 3944 zł/m²
Dom w dobrej lokalizacji - działka inwestycyjna Mikołów Wyzwolenia

Mikołów - 21 maja 2026

130 m² - 8992.31 zł/m²
[Rezerwacja] BEZ PROWIZJI !!! Klimatyczny dom w centrun Orzesza

Orzesze, Centrum - Odświeżono dnia 15 maja 2026

200 m² - 4695 zł/m²
DOM PIĘTROWY NA DUŻEJ DZIAŁCE | 3441 m2 | Orzesze ul. Żwirki i Wigury | Budynek gospodarczy

Orzesze, Centrum - 14 maja 2026

103 m² - 4708.74 zł/m²
Dom w Orzeszu

Dom w Orzeszu

1 450 000 zł

Orzesze - 29 kwietnia 2026

288,48 m² - 5026.34 zł/m²
Domy z ogródkami oddane do użytku! *Brak prowizji*

Mikołów - 17 maja 2026

91,47 m² - 7598.12 zł/m²
stan deweloperski tylko 50000zł

Ornontowice - Odświeżono dnia 05 maja 2026

100 m² - 5990 zł/m²
Rezydencja z dużą działką na sprzedaż Mikołów.

Mikołów, Bujaków - 15 maja 2026

331 m² - 5407.85 zł/m²
Dom, Mikołów

Dom, Mikołów

670 000 zł

Mikołów, Centrum - 20 maja 2026

150 m² - 4466.67 zł/m²
Dom Lena B z garażem, Gostyń, ul. Rybnicka DOM POD KLUCZ!!

Gostyń - 14 maja 2026

155,82 m² - 7604.93 zł/m²
Z potencjałem na dwie rodziny

Orzesze - 18 maja 2026

130 m² - 3838.46 zł/m²
Dom wolnostojący 220 m² | centrum Mikołowa | działka 927 m² | garaż

Mikołów - 29 kwietnia 2026

220 m² - 6272.73 zł/m²
Kamienica w centrum miasta z dużym potencjałem

Mikołów, Centrum - 29 kwietnia 2026

343 m² - 2912.54 zł/m²
Przestronny dom dla rodziny blisko natury | Wyry |

Wyry - 14 maja 2026

235,20 m² - 5357.14 zł/m²
Dwa domy w cenie jednego na sprzedaż Orzesze.

Orzesze - 15 maja 2026

222,52 m² - 4898.44 zł/m²
BLIŹNIAK , świetny dojazd ,duża działka

Ornontowice - 20 maja 2026

100 m² - 5300 zł/m²
Dom Z Wbudowanym Garażem + Piwnica

Orzesze - 21 maja 2026

119,75 m² - 4425.89 zł/m²
Dom wolnostojący na osiedlu Sielanka w Mikołowie.

Mikołów, Śmiłowice - 05 maja 2026

148 m² - 12094.59 zł/m²
Syndyk sprzeda dom jednorodzinny

Orzesze - 11 maja 2026

88,67 m² - 9864.87 zł/m²
Ostatni dom na Mościskach

Orzesze - 03 maja 2026

158 m² - 4841.77 zł/m²
Mikołów Kamionka. Nowy Przestronny Dom

Mikołów, Kamionka - 01 maja 2026

166 m² - 9030.12 zł/m²
Kamionka / dwie rodziny / duży jednorodzinny

Mikołów - 24 kwietnia 2026

182 m² - 5357.14 zł/m²
Dom 130 m2 z działką | 4 pokoje | Pompa Ciepła | Rekuperacja | energo.

Mikołów, Gniotek - 03 kwietnia 2026

130 m² - 8007.69 zł/m²
Dom jednorodzinny z garażem

Dom jednorodzinny z garażem

645 000 złdo negocjacji

Orzesze, Jaśkowice - Odświeżono dnia 15 maja 2026

191 m² - 3376.96 zł/m²
dom typu kostka po termomodernizacji - fotowoltaika, pompa ciepła.

Orzesze - 08 maja 2026

180 m² - 3605.56 zł/m²

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Łaziska Górne i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon