Liczba pięter

dom wynajem - Chocieszów - sprzedaj w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Usługowe siedlisko w Górach  Stołowych | dom, stodoła, garaże | działka 7107 m².

Usługowe siedlisko w Górach Stołowych | dom, stodoła, garaże | działka 7107 m².

872 000 zł

Chocieszów - Odświeżono dnia 13 maja 2026

180 m² - 4844.44 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom przy lesie, działka, gotowy do zamieszkania lub wynajmu

Polanica-Zdrój - 05 maja 2026

70 m² - 7785.71 zł/m²
Dom mieszkalny z pokojami pod wynajem

Kudowa-Zdrój - 21 kwietnia 2026

303,20 m² - 9449.21 zł/m²
Dom z pokojami na wynajem + domek góralski!

Stronie Śląskie - 05 maja 2026

150 m² - 8000 zł/m²
search