Cena/m²

budynek sprzedam - Dolnośląskie - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 586 ogłoszeń
Sprzedam Apartament Korbońskiego 85 m², Legnica Piekary Wierzbiak

780 000 zł

Legnica - 22 maja 2026

85 m² - 9176.47 zł/m²
Mieszkanie 55m2 parter ogródek komórka-REZERWACJA

Dzierżoniów - Odświeżono dnia 21 maja 2026

55 m² - 5236.36 zł/m²
Bliźniak 84m2, Bielawa (Gmina Długołęka) Bezpośrednio od Właściciela

Bielawa - 22 maja 2026

84,77 m² - 7773.98 zł/m²
Klecina: Mieszkanie w domu | 50% ogrodu

Wrocław, Krzyki - 12 maja 2026

56,60 m² - 7049.47 zł/m²
Zabytkowy dom z bogatą historią

Zaręba - 20 maja 2026

210 m² - 928.57 zł/m²
Dom do kapitalnego remontu.

Głuszyca Górna - 13 maja 2026

100 m² - 2500 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie, Lubin

Lubin - 20 maja 2026

35 m² - 5342.86 zł/m²
Sprzedam Willę Podmiejską

Nadolice Wielkie - 21 maja 2026

440 m² - 1125 zł/m²
Sprzedam mieszkanie – Jaszkowa Górna 59B/3, okolice Kłodzka

Jaszkowa Górna - 13 maja 2026

48,16 m² - 5897.01 zł/m²
Siekierkowo - nieruchomość z 3 budynkami (siedlisko)

Siekierowice - 12 maja 2026

2 665 m² - 112.2 zł/m²
Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym

Bogatynia, Centrum - 21 maja 2026

298 m² - 256.38 zł/m²
BEZPOŚREDNIO Gotowy Apartament inwestycyjny w sercu Wrocławia

Wrocław, Psie Pole - 25 kwietnia 2026

18 m² - 22166.67 zł/m²
Potężne: 7 pokoi, dwie łazienki, dodatkowa toaleta, duży przedpokój

Nowa Ruda - 28 marca 2026

136 m² - 1985.29 zł/m²
Sprzedam dom w Dobrzykowicach

Dobrzykowice - Odświeżono dzisiaj o 11:33

130 m² - 10615.38 zł/m²
OKAZJA INWESTYCYJNA | BEZ CZYNSZU | 83m2 + Komórka 15m2 | Możliwość 2 mieszkań | KŁODZKO

Kłodzko - Odświeżono dzisiaj o 17:51

83 m² - 5289.16 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,98 m2 w Lubinie - idealne pod wynajem lub do zamieszkania

Lubin - 23 maja 2026

38 m² - 6157.89 zł/m²
Przestronne mieszkanie nieopodal Aqua Zdroju.

Wałbrzych - 16 maja 2026

50 m² - 3000 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie na Szpitalnej do remontu

Wrocław, Stare Miasto - 11 maja 2026

53,10 m² - 9510.36 zł/m²
Dom jednorodzinny 147 m2 w Ostrowinie

Ostrowina - 23 maja 2026

147 m² - 5646.26 zł/m²
Przestronne 3 pok. - Bielany Wr.

Bielany Wrocławskie - 29 kwietnia 2026

51,64 m² - 9082.11 zł/m²
Dom w górach 190m2 z działką 2914m2 Bystrzyca Kłodzka Długopole Zdrój

Długopole-Zdrój - 20 kwietnia 2026

270 m² - 1296.3 zł/m²
Dom na dużej działce.../W cenie mieszkania

Boraszyce Wielkie - 16 maja 2026

100 m² - 2900 zł/m²
Wolnostojący dom w Uciechowie

Uciechów - 27 kwietnia 2026

160 m² - 4343.75 zł/m²
Bezczynszowe 3 pokoje po remoncie

Bukwica - 11 maja 2026

51,30 m² - 3879.14 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 3 pokoje/Stronie Sląskie/Blisko Czarnej Gory

Stronie Śląskie - Odświeżono dnia 20 maja 2026

59,70 m² - 3048.58 zł/m²
67m2/3 pok./rozkład/balkon/garaż/parter

Godzięcin - 22 maja 2026

67 m² - 5805.97 zł/m²
Mieszkanie bezczynszowe

Mieszkanie bezczynszowe

480 000 złdo negocjacji

Wołów - Odświeżono dnia 22 maja 2026

100 m² - 4800 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe Piekary B

Legnica - Odświeżono dnia 16 maja 2026

45,70 m² - 8665.21 zł/m²
Przestronne 3 pok. - Bielany Wr.

Bielany Wrocławskie - 14 maja 2026

51,64 m² - 9082.11 zł/m²
Śródmieście, przestronne, tanie mieszkanie.

Wałbrzych - 29 kwietnia 2026

68,32 m² - 2034.54 zł/m²
Sprzedam mieszkanie Kuzniki, ul. Sarbinowska

Wrocław, Fabryczna - Odświeżono dnia 23 maja 2026

35,90 m² - 10306.41 zł/m²
Wyjątkowe mieszkanie - SPRZEDANE

Bolesławiec - 29 kwietnia 2026

53 m² - 5264.15 zł/m²
Budynek mieszkalny wraz z halą i dużym stawem

Dobroszyce - 28 kwietnia 2026

11 734 m² - 74.14 zł/m²
Sprzedam 2 pokoje, Lubin Budowniczych Lgom

Lubin - 12 maja 2026

32,38 m² - 6639.9 zł/m²
Piękny dom w sąsiedztwie lasu

Janików - 12 maja 2026

292,27 m² - 3418.07 zł/m²
Sprzedam mieszkanie do remontu z ogródkiem piwnicą komórką i strychem

Ząbkowice Śląskie - 07 maja 2026

44 m² - 1488.64 zł/m²
Mieszkanie na pograniczu Szczawna-Zdroju 52,61m2

Wałbrzych - 07 maja 2026

52,61 m² - 5113.1 zł/m²
2 pokoje w nowym apartamentowcu o wysokim standardzie. Garaż w cenie.

Wrocław, Krzyki - 26 kwietnia 2026

46 m² - 13021.74 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe 66m2

Mieszkanie 3-pokojowe 66m2

384 000 złdo negocjacji

Legnica - 23 maja 2026

65 m² - 5907.69 zł/m²
Nowe, gotowe do zamieszkania | Oporów ul. Chachaja | 3 pokoje | balkon, klimatyzacja + bardzo duży garaż na 2 auta

Wrocław, Fabryczna - Odświeżono dzisiaj o 15:54

52 m² - 14000 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 2pok. z opcją na 3pok.

Wrocław, Krzyki - 06 maja 2026

48,80 m² - 11987.7 zł/m²
Budynek - agroturystyka z 1 ha działką położony wśród gór

Walim - 30 kwietnia 2026

360 m² - 2416.67 zł/m²
Domy jednorodzinne przy lesie z działkami po  800 m2 - Dolina Baryczy

Bukowice - 19 maja 2026

40 m² - 9975 zł/m²
Sprzedam pół domu pod Jelenią Górą!

Pławna Górna - 10 maja 2026

128 m² - 2460.94 zł/m²
Dom wolnostojący/duża działka/garaż

Lubiąż - 12 maja 2026

138,60 m² - 3102.45 zł/m²
3 pokoje I Ścisłe centrum I 59m2 I Monitoring I Zobacz już 22.05!

Wrocław - 13 maja 2026

59,28 m² - 9767.21 zł/m²
Nowa cena! Bez pośredników. Mieszkanie Wrocław Stare Miasto Szczepin

Wrocław, Stare Miasto - 04 maja 2026

47,80 m² - 10460.25 zł/m²
Syndyk sprzeda działkę zabudowaną zespołem budynków

Wałbrzych - Odświeżono dzisiaj o 07:24

2 330 m² - 128.33 zł/m²
2 pok. Rozkładowe Osobna kuchnia Duży balkon Zieleń Super lokalizacja

Wrocław, Fabryczna - 21 maja 2026

43 m² - 15325.58 zł/m²
Syndyk sprzeda nieruchomość w Ostrowąsach, gmina Milicz

Ostrowąsy - 12 maja 2026

82 m² - 3346.95 zł/m²
3 pok. 51 m. duży taras, ogródek, nowe ul. Augustowska Wrocław

Wrocław, Fabryczna - 23 maja 2026

51 m² - 17058.82 zł/m²
search