Powierzchnia

warsztat - Częstochowa - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
Mieszkanie na sprzedaż,  Północ

Mieszkanie na sprzedaż, Północ

439 000 zł

Częstochowa, Północ - 22 maja 2026

83,50 m² - 5257.49 zł/m²
Częstochowa Północ 2 pokoje z balkonem, swietna lokalizacja, zielono, bez prowizji

Częstochowa, Północ - 19 maja 2026

52 m² - 5096.15 zł/m²
Pierwsze piętro przy ul. Iwaszkiewiecza

Częstochowa, Północ - 30 kwietnia 2026

52 m² - 5942.31 zł/m²
Rezerwacja

Rezerwacja

499 900 zł

Częstochowa, Północ - 20 maja 2026

62,70 m² - 7972.89 zł/m²
Północ | 2 pokoje | Do własnej aranżacji | Blisko Promenady Niemena

Częstochowa, Północ - 01 maja 2026

34 m² - 6147.06 zł/m²
Wyjątkowe mieszkanie

Częstochowa, Północ - 01 maja 2026

64,77 m² - 6608 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Północ Promenada Kawalerka 34,2m2 wyremontowana OKAZJA

Częstochowa, Północ - 10 maja 2026

34,20 m² - 7105.26 zł/m²
Ekstra oferta bez pośredników

Częstochowa, Północ - 12 maja 2026

35 m² - 7857.14 zł/m²
Komfortowe mieszkanie z ogródkiem D1

Częstochowa, Północ - 01 maja 2026

51,25 m² - 7375.61 zł/m²
⚡ Trzy rozkładowe pokoje⚡ Trzy piwnice ⚡

Częstochowa, Północ - 18 maja 2026

61 m² - 7049.18 zł/m²
M-4  na Północy

M-4 na Północy

360 000 zł

Częstochowa, Północ - 18 maja 2026

61 m² - 5901.64 zł/m²
Warsztat samochodowy 3 stanowiska

Częstochowa, Północ - 07 maja 2026

90 m²
NOWA CENA! Dom z fotowoltaiką z magazynem | ul.Makuszyńskiego | 195 m2

Częstochowa, Północ - 15 maja 2026

195 m² - 3584.62 zł/m²
NOWA CENA! | ul. Wyzwolenia | Trzy pokoje | Blisko promenady

Częstochowa, Północ - 05 maja 2026

59,10 m² - 5059.22 zł/m²
Lokal użytkowy, Północ, 45,5 m², w okazyjnej cenie

Częstochowa, Północ - 11 maja 2026

45,50 m²
Dom wolnostojący z piwnicą i garażem

Częstochowa, Północ - 19 kwietnia 2026

195 m² - 3584.62 zł/m²
Mieszkanie, Częstochowa

Częstochowa, Północ - 07 maja 2026

60 m² - 7416.67 zł/m²
Mieszkanie gotowe do wprowadzenia w sąsiedztwie zieleni! Umeblowane!!

Częstochowa, Północ - 29 marca 2026

51,40 m² - 7120.62 zł/m²
Dom wolnostojący z działką – Częstochowa, ul. Kochmańskiego 12

Częstochowa, Północ - 14 maja 2026

355 m² - 1969.01 zł/m²
Mieszkanie po remoncie w dzielnicy Północ

Częstochowa, Północ - 15 maja 2026

68,80 m² - 6540.7 zł/m²
M3 do wprowadzenia/ ok. Promenady/ 1 piętro!!!

Częstochowa, Północ - 27 kwietnia 2026

51 m² - 6254.9 zł/m²
Dom szeregowy, Północ

Częstochowa, Północ - 30 kwietnia 2026

90,12 m² - 6990.68 zł/m²
Mieszkanie z potencjałem – 2 pokoje, Północ, 34,5 m², do remontu

Częstochowa, Północ - Odświeżono dnia 13 maja 2026

34 m² - 6147.06 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 61 m² z dużym balkonem os. Północ bez pośrednika

Częstochowa, Północ - 06 maja 2026

61 m² - 7377.05 zł/m²
Na sprzedaż! 3-pokojowe mieszkanie

Częstochowa, Północ - 06 maja 2026

52,50 m² - 5695.24 zł/m²
Północ, 2 pokoje, duży balkon, widok na las!

Częstochowa, Północ - 15 maja 2026

51,40 m² - 6128.4 zł/m²
Działka Makuszyńskiego z warunkami zabudowy

Częstochowa, Północ - Dzisiaj o 10:23

7 123 m² - 140.39 zł/m²
Mieszkanie deweloperskie, Północ

Częstochowa, Północ - 15 maja 2026

74,18 m² - 7400.92 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż, Północ

Częstochowa, Północ - 22 maja 2026

54,90 m² - 6921.68 zł/m²
Atrakcyjne mieszkanie na nowym osiedlu J2

Częstochowa, Północ - 01 maja 2026

56,06 m² - 6564.4 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż przy promenadzie

Częstochowa, Północ - 29 kwietnia 2026

76,90 m² - 5188.56 zł/m²
Aleja Wyzwolenia | Dwa pokoje | Pełne wyposażenie | 52 m2

Częstochowa, Północ - 27 kwietnia 2026

52 m² - 6345.96 zł/m²
Działka pod Bliźniaka lub dom jednorodzinny.

Częstochowa, Północ - 22 maja 2026

911 m² - 383.1 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Częstochowa, Północ - 06 maja 2026

48 m² - 6020.83 zł/m²
Mieszkanie w Rędzinach

Mieszkanie w Rędzinach

209 000 złdo negocjacji

Częstochowa, Północ - 01 maja 2026

36,59 m² - 5711.94 zł/m²
Mieszkanie deweloperskie, Północ

Częstochowa, Północ - 08 maja 2026

90,70 m² - 6163.18 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Częstochowa, Północ - 06 maja 2026

34,50 m² - 6057.97 zł/m²
Działki inwestycyjne | 14900m2 | ul. Św. Brata Alberta | Wierzchowisko

Częstochowa, Północ - 01 maja 2026

14 900 m² - 496.64 zł/m²
M-2 Północ na parterze z dużym balkonem

Częstochowa, Północ - 15 maja 2026

33 m² - 8454.55 zł/m²
Mieszkanie 33,33 m² z balkonem Północ

Częstochowa, Północ - 06 maja 2026

33,33 m² - 7170.72 zł/m²
search