Cena

Nieruchomości - Brzoskwinia - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
dom wolnostojący, Brzoskwinia, gm. Zabierzów

dom wolnostojący, Brzoskwinia, gm. Zabierzów

900 000 zł

Brzoskwinia - 04 maja 2026

172,40 m² - 5220.42 zł/m²
Dom na sprzedaż, gmina Zabierzów

Brzoskwinia - 23 kwietnia 2026

179,97 m² - 6945.6 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Brzoskwiniowy Sad – nowoczesny dom pod Krakowem w otoczeniu natury

Rudawa - 14 kwietnia 2026

80 m² - 9987.5 zł/m²
Działka uzbrojona pod inwestycję

Piekary - 05 maja 2026

4 800 m² - 406.25 zł/m²
2 pokoje na wynajem Nielepice

Nielepice - 11 maja 2026

60 m²
Mieszkanie na wynajem Nielepice

Nielepice - 09 maja 2026

60 m²
2 pokoje do wynajęcia Nielepice

Nielepice - 09 maja 2026

60 m²
Nowy dom wolnostojący, Chrosna

Chrosna - 14 maja 2026

128 m² - 6945.31 zł/m²
Domy Bezpośrednio!!! Rudawa

Rudawa - 06 maja 2026

104,24 m² - 10264.77 zł/m²
Teren dzialka na wynajem. Dwie działki. Dwie lokalizacje. Ojców

Nielepice - 07 maja 2026

11 m² - 90.82 zł/m²
Dom stan deweloperski zamknięty typu bliźniak

Morawica - 12 maja 2026

110 m² - 8090.91 zł/m²
Wykończony dom | Pompa ciepła | Klimatyzacja

Mników - 12 maja 2026

148,66 m² - 8738.06 zł/m²
Wynajmę dom w Rudawa

Wynajmę dom w Rudawa

4 200 złdo negocjacji

Rudawa - 30 kwietnia 2026

120 m²
Wykończony dom | Pompa ciepła | Klimatyzacja

Mników - 11 maja 2026

148,66 m² - 8738.06 zł/m²
Dom | Klimatyzacja | Pompa ciepła

Mników - 11 maja 2026

148,66 m² - 5912.82 zł/m²
Pracownia pod warsztaty / studio jogi

Rudawa - 21 maja 2026

53 m²
Stan Deweloperski przy lesie / bez prowizji i PCC / rekuperacja

Kochanów - 03 maja 2026