Cena

Nieruchomości na OLX! Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
    2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM - DO WYNAJECIA OD 1 CZERWCA W SUPER CENIE 2350zł

2 350 zł

    Wrocław, Psie Pole - 22 maja 2026

    45 m²
    Hala do wynajęcia 650m2 - Lubieszyn

    Lubieszyn - Odświeżono dzisiaj o 15:15

    650 m²
    Pokój jednoosobowy ul. Wybickiego 3 Kraków - od zaraz, tramwaj, PK AGH

    Kraków, Prądnik Biały - Odświeżono dzisiaj o 08:09

    Sprzedam dom  okazja

    Sprzedam dom okazja

    1 190 000 zł

    Łódź, Bałuty - Odświeżono dzisiaj o 15:24

    600 m² - 1983.33 zł/m²
    Atrakcyjna nieruchomość 101,5 m² w Starej Miłosnej - mieszkanie, pomieszczenia przynależne, ogródek

    Warszawa, Wesoła - Odświeżono dzisiaj o 16:02

    101,50 m² - 12709.36 zł/m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    Do wynajęcia pokoj w Bielsku Bialej na ul Wyzwolenia

    Bielsko-Biała - Odświeżono dzisiaj o 15:05

    Mieszkanie 26.2 m2 ,1 piętro wysoki standard

    Budzyń - Odświeżono dzisiaj o 15:30

    26,20 m² - 10954.2 zł/m²
    Mieszkanie na sprzedaż, 45 m2, Prudnik, ul. Wyszyńskiego

    Prudnik - Odświeżono dzisiaj o 15:18

    47,57 m² - 4414.55 zł/m²
    WYKOŃCZONE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE! NOWE AGD! NISKI CZYNSZ!

    Zabrze - Odświeżono dzisiaj o 14:59

    30 m² - 8666.67 zł/m²
    HOME KONCEPT 64 stan surowy otwarty antresola działka 3200m²

    Bystrzyca - Odświeżono dzisiaj o 15:00

    145 m² - 2862.07 zł/m²
    Działka letniskowa Jeziorsko - Tomisławice

    Tomisławice - Odświeżono dzisiaj o 15:55

    600 m² - 291.67 zł/m²
    Sprzedam dom Leśna Podlaska

    Sprzedam dom Leśna Podlaska

    1 060 000 złdo negocjacji

    Leśna Podlaska - Odświeżono dzisiaj o 15:01

    162 m² - 6543.21 zł/m²
    Sprzedam działki Włoszczowa ul.Złota

    Włoszczowa - 19 maja 2026

    1 000 m² - 125 zł/m²
    Działka nad jeziorem Roś z dostępem do linii brzegowej i pomostu - MAZURY Szczechy Małe

    Szczechy Małe - 22 maja 2026

    2 000 m² - 139.5 zł/m²
    MIESZKANIE Kraków ul.Okulickiego, 54 m2, 2 pokoje - kuchnia, łazienka

    Kraków, Bieńczyce - 23 maja 2026

    53,80 m² - 14033.46 zł/m²
    Rezydencja / Prywatna Posiadłość pod Wrocławiem | 1,8 ha | 1700 m² | Basen | Winda | Las | Strumyk

    Wilczyn - Odświeżono dzisiaj o 15:42

    1 500 m² - 5966.67 zł/m²
    Przytulna kawalerka po remoncie – cisza i spokój w centrum

    Radom - Odświeżono dzisiaj o 15:39

    25 m²
    Sprzedam Dom w zabudowie bliźniaczej

    Lipniczki - Odświeżono dzisiaj o 15:31

    100 m² - 4550 zł/m²
    Działka rekraacyjna

    Działka rekraacyjna

    22 800 złdo negocjacji

    Lubin - Odświeżono dzisiaj o 15:02

    300 m² - 76 zł/m²
    Nowa cena! M3 bez pośredników GOTOWE, mieszkanie 3 pokojowe z miejscem parkingowym

    Rumia - Odświeżono dzisiaj o 15:33

    56,16 m² - 11128.92 zł/m²
    Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe, 67m2, centrum doskonała komunikacja

    Szczecin, Pomorzany - Odświeżono dzisiaj o 15:31

    67 m²
    Nowy pokój na Czerniakowskiej 32 (W4P1)

    Warszawa, Mokotów - Odświeżono dzisiaj o 15:40

    Lokal do wynajecia

    Lokal do wynajecia

    3 000 złdo negocjacji

    Droginia - Odświeżono dzisiaj o 15:53

    120 m²
    Wynajem mieszkania Kraków ul. Witosa

    Kraków, Prądnik Czerwony - Odświeżono dzisiaj o 15:12

    38 m²
    Wynajmę pokój 19m2 ul. Jaracza/ Powiśle/ wolny- od zaraz

    Warszawa, Śródmieście - Odświeżono dzisiaj o 10:29

    Dom do wynajęcia

    Dom do wynajęcia

    3 800 złdo negocjacji

    Topola-Osiedle - Dzisiaj o 10:39

    230 m²
    Działka ROD Siekierki z domkiem murowanym

    Warszawa, Mokotów - Odświeżono dnia 23 maja 2026

    350 m² - 157.14 zł/m²
    Działka widokowo-budowlana 11,87ar.

    Działka widokowo-budowlana 11,87ar.

    182 000 złdo negocjacji

    Owieczka - Odświeżono dzisiaj o 15:30

    1 187 m² - 153.33 zł/m²
    Stanowisko fryzjerskie

    Warszawa, Śródmieście - Odświeżono dzisiaj o 15:49

    150 m²
    AKTUALNE RYNEK agora Bytom Pl.Kosciuszki 10 Kawalerka Klimatyzacja

    Bytom - Odświeżono dzisiaj o 15:11

    40 m²
    Działka idealna pod budowę domu Grodzisk Mazowiecki

    Kałęczyn - Odświeżono dzisiaj o 15:12

    1 200 m² - 375 zł/m²
    Klimatyczne studio - kawalerka na Starym Mokotowie

    Warszawa, Mokotów - Odświeżono dzisiaj o 15:11

    36 m²
    ATAL Sky+, 2 pokoje, 11 piętro, garaż, komórka!

    Katowice, Wełnowiec-Józefowiec - Odświeżono dzisiaj o 15:31

    45 m²
    Mieszkanie do wynajęcia

    Puszczykowo - Odświeżono dzisiaj o 15:00

    20 m²
    Nowoczesne mieszkanie 34,4 m² po remoncie – Wielka Płyta

    Płock - Odświeżono dzisiaj o 15:14

    34,40 m² - 10319.77 zł/m²
    Gabinet do podnajmu | Attract Clinic | Radom

    Radom - Odświeżono dzisiaj o 15:51

    12,50 m²
    3 pokoje w ciekawej lokalizacji - Pabianice ul. Łąkowa 32

    Pabianice - Odświeżono dzisiaj o 15:01

    67 m² - 3985.07 zł/m²
    Kontener Pawilon Handlowy Biurowy Mieszkalny Socjalny 8x3 każdy rozm

    Wrocław, Stare Miasto - Odświeżono dnia 23 maja 2026

    Wynajem gabinetów terapeutycznych | Szczecin, Mickiewicza

    Szczecin, Pogodno - Dzisiaj o 11:42

    20 m²
    Pokój 18m2 z balkonem Kraków ul. Grota-Roweckiego Ruczaj Dębniki

    Kraków, Dębniki - 15 maja 2026

    Pokoj na Grochowskiej  dostepny od 1 pczerwca

    Warszawa, Praga-Południe - Odświeżono dzisiaj o 15:38

    11 m²
    NOWE dwa pokoje BEZPOŚREDNIO!! 1 km od Piotrkowskiej

    Łódź, Śródmieście - Odświeżono dzisiaj o 16:02

    26 m²
    Działka budowlana uzbrojona w zielonej okolicy | DG Okradzionów

    Dąbrowa Górnicza - Dzisiaj o 09:18

    861 m² - 190.48 zł/m²
    Kawalerka PO REMONCIE 1 km od Piotrkowskiej i Ogrodów Geyera, 1 pokój

    Łódź, Śródmieście - Odświeżono dzisiaj o 15:52

    16 m²
    Działki budowlane

    Działki budowlane

    140 000 złdo negocjacji

    Wielowieś - Odświeżono dzisiaj o 15:56

    870 m² - 160.92 zł/m²
    Działka rolno-budowlana 1,01 ha

    Działka rolno-budowlana 1,01 ha

    130 000 złdo negocjacji

    Smarżowa - Dzisiaj o 13:26

    10 100 m² - 12.87 zł/m²
    Nowe, gotowe do zamieszkania | Oporów ul. Chachaja | 3 pokoje | balkon, klimatyzacja + bardzo duży garaż na 2 auta

    Wrocław, Fabryczna - Odświeżono dzisiaj o 15:54

    52 m² - 14000 zł/m²
    Mieszkanie do wynajęcia -Winogrady

    Poznań, Stare Miasto - Odświeżono dzisiaj o 15:16

    50 m²
    Mieszkanie 2-pokojowe 38m2 Elbląg osiedle za Politechniką.

    Elbląg - Odświeżono dzisiaj o 15:43

    38 m²
    Działka Rod Promyk Grajewo

    Grajewo - Odświeżono dzisiaj o 15:09

    410 m² - 102.44 zł/m²
    search

    Popularne wyszukiwania

    W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Przeglądaj kategorię Nieruchomości na OLX i znajdź wymarzony lokal!

    Darmowa aplikacja na Twój telefon