Schroniska

W tym roku pomagamy schroniskom:

Przytulisko na Wiśniowej w Sandomierzu

Kiedy z początkiem roku 2009 zaczynaliśmy na nowo budować Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt i podległe mu Przytulisko, mieliśmy głowy pełne planów. Po prawie siedmiu latach ciężkiej pracy, po mnóstwie udanych adopcji, a przede wszystkim po nadaniu identyfikacyjnego numeru weterynaryjnego i zmianie lokalizacji, Przytulisko na Wiśniowej stało się legalnym Schroniskiem dla Psów Bezdomnych “Przytulisko na Wiśniowej” Małym -mamy 35 kojców i 4 izolatki.

Przebywa u nas około 70 psów. Staramy się zapewnić każdemu wszystko to, czego potrzebuje i na co nas stać. Przytulni mają w kojcowych apartamentach piernaty i legowiska dobrane do potrzeb i upodobań, jedzą karmę dobraną do wieku i stanu zdrowia, są diagnozowani i leczeni, są socjalizowani, uwielbiani i rozpieszczani. Kochamy to co robimy i kochamy psy, którymi się opiekujemy.

Przytulisko na Wiśniowej tel. 888 410 434 ul. Przemysłowa 9A
27-600 Sandomierz

Schronisko Funny Pets w Czartkach

Schronisko Funny Pets w Czartkach powstało w 2010 roku, od tego czasu każdego dnia staramy się zmienić los bezdomnych zwierząt. Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby czworonożni Czartkowiacy jak najszybciej zapomnieli o swojej przykrej przeszłości. Zapewniamy im warunki, dzięki którym mogą ponownie zaufać ludziom, stać się częścią kochających rodzin, w których są szczęśliwe. Obecnie w schronisku przebywa 630 zwierząt. Wierzymy, że każdy z nich zasługuje na szansę, dlatego zawsze ją dajemy!

Schronisko Funny Pets w Czartkach tel. 43 828 36 46 schronisko@funny-pets.pl Czartki 49B,
98-200 Sieradz

Jeżeli chcesz
pomóc schroniskom
także w inny sposób: