Dla biznesuopens in a new tab
Sprzedam mieszkanie na nowym osiedlu z podwórkiem Nowa Sadowa

Prywatne

Cena za m²: 8850.29 zł/m²

Poziom: Parter

Umeblowane: Tak

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 60,45 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Sprzedamy mieszkanie Oferujemy państwu sprzedaż mieszkania na osiedlu Nowa Sadowa w miejscowości Lubawa . Mieszkanie znajduje się na parterze budynku,zabezpieczone wejście domofonem cyfrowym . W budynku znajduje się cichobiezna winda , przestronna klatka schodowa oraz hala garażowa .Korzystamy ze specjalnych pomieszczeń służących do bezpiecznego przechowywania sprzętu sportowo-rekreacyjnego oraz wózków dziecięcych.Do mieszkania przynależy komórka lokatorska , oraz Ogródek . Dodatkowym atutem jest bardzo duży balkon , który może służyć jako strefa relaksu.
W mieszkaniu zostaje zabudowa kuchni wraz ze sprzętem , meble w aneksie kuchennym oraz łazience .( po uprzednim uzgodnieniu) W mieszkaniu zamontowano rolety zewnętrzne , klimatyzację ogrzewanie podłogowe . W pobliżu znajduje się sklep Biedronka sklep dino dwie szkoły podstawowe ….. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
ID: 1014961901

Skontaktuj się

Mateusz

Na OLX od styczeń 2017

Ostatnio online w dniu 05 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 23 maja 2026

535 000 zł

do negocjacji

Lokalizacja

Location

Lubawa

Warmińsko-mazurskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon