Dla biznesuopens in a new tab
Sprzedam mieszkanie 60,5 m2, 2 piętro
Sprzedam mieszkanie 60,5 m2, 2 piętro
Sprzedam mieszkanie 60,5 m2, 2 piętro
Sprzedam mieszkanie 60,5 m2, 2 piętro
Sprzedam mieszkanie 60,5 m2, 2 piętro
Sprzedam mieszkanie 60,5 m2, 2 piętro
Sprzedam mieszkanie 60,5 m2, 2 piętro
Sprzedam mieszkanie 60,5 m2, 2 piętro
PromujOdśwież

Prywatne

Cena za m²: 5289.26 zł/m²

Poziom: 2

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 60,50 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,5 m², położone na 2 piętrze przy ul. Szpitalnej 85A w Suwałkach.
Lokal składa się z:
- 3 pokoi
-kuchni
-łazienki
-osobnego WC
Dodatkowo mieszkanie posiada:
-balkon
- piwnicę
Mieszkanie przeznaczone jest do generalnego remontu, co daje możliwość aranżacji według własnego pomysłu i potrzeb.
Bardzo dobra lokalizacja – w pobliżu sklepy, szkoły, przychodnia oraz komunikacja miejska.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Arek
5-7-0-8-5-7-5-1-1
ID: 1072994526

Skontaktuj się

cezaryp390

Na OLX od wrzesień 2023

Ostatnio online w dniu 19 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 20 maja 2026

Sprzedam mieszkanie 60,5 m2, 2 piętro

320 000 zł

Lokalizacja

Location

Suwałki

Podlaskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon