Prywatne

Cena za m²: 8327.27 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 27,50 m²

Liczba pokoi: 1 pokój

Opis

Na sprzedaż kawalerka z balkonem o powierzchni 27,37 m2 . Czynsz ok 350 zl. Pokoj i lazienka po kapitalnym remoncie. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokalizacja w ścisłym centrum Koszalina. Wiecej informacji pod numerem telefonu: 57*******95.
ID: 1065065442

Skontaktuj się

Milena

Na OLX od lipiec 2014

Ostatnio online dziś o 08:25

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 23 maja 2026

Sloneczna Kawalerka Koszalin Centrum

229 000 zł

Lokalizacja

Location

Koszalin

Zachodniopomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon