Dla biznesuopens in a new tab
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
Przestronne mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem! Łobzów SKA
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 12231.29 zł/m²

Poziom: 2

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Blok

Powierzchnia: 73,50 m²

Liczba pokoi: 4 i więcej

Opis

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Kraków – ul. Stachiewicza | 73,5 m2

W ogłoszeniu oprócz zdjęć przedstawiających aktualny stan mieszkania zamieszczono również wizualizacje, które ukazują potencjał aranżacyjny oraz możliwe sposoby wykończenia wnętrz.

Lokalizacja: Kraków, Azory, ul. Stachiewicza

Cena: 899 000 zł

Powierzchnia: 73,5 m2

Piętro: 2. piętro

Budynek: 4-piętrowy blok z 1964 r., po termomodernizacji

Parking: Brak strefy płatnego parkowania, ogólnodostępne miejsca postojowe przy ulicy

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m², zlokalizowane w sercu Azorów przy ul. Stachiewicza. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze ocieplonego bloku z 1964 r., w którym odnowiono elewację oraz klatkę schodową. Mieszkanie jest w stanie do remontu, co pozwala na dowolną aranżację wnętrz – zarówno pod potrzeby dużej rodziny, jak i jako dochodową inwestycję pod wynajem (3 duże niezależne pokoje, blisko AGH i UKEN).

Obecny układ obejmuje przestronny przedpokój z wnęką na duże szafy w zabudowie, 3 niezależne pokoje, garderobę/biuro, jasną kuchnię, łazienkę z prysznicem oraz osobne WC. Nieruchomość posiada ogromny potencjał: istnieje możliwość zmiany układu poprzez połączenie kuchni z sąsiadującym pokojem i uzyskania imponującego salonu z aneksem kuchennym oraz scalenia łazienki z WC.

Dzięki dużym oknom wnętrza są doskonale doświetlone, a dwustronna ekspozycja wschodnio-zachodnia zapewnia naturalne światło o każdej porze dnia.

W pokojach znajduje się szlachetny parkiet dębowy, który po wycyklinowaniu odzyska swój dawny blask i nada wnętrzu elegancji. W kuchni, łazience oraz WC na podłodze położono płytki.

W budynku wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjną oraz gazową.

Dodatkowym atutem jest ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej (MPEC), duża przynależna piwnica oraz planowana przez wspólnotę dobudowa balkonów. Przy ulicy znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców bloku poza strefą płatnego parkowania.