Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 1 200 m²

Cena za m²: 1.33 zł/m²

Opis

Do wynajęcia plac / działka – Luzino, ul. Lipowa

Oferuję do wynajęcia plac / działkę o powierzchni ok. 1200 m², zlokalizowaną w Luzino przy ul. Lipowej. Jedyna obwodnica Luzina przy zamkniętym przejeździe - bardzo ruchliwa trasa.

Teren idealnie nadaje się pod:
składowanie materiałów,
parking dla maszyn i pojazdów,
działalność usługową,
zaplecze budowy lub magazynowanie.

Możliwość ogrodzenia działki (przygotowane słupki)

Dogodny dojazd oraz dobra lokalizacja.
Możliwość długoterminowego wynajmu.
Cena oraz warunki najmu do uzgodnienia.
ID: 1072377169

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Radosław

Na OLX od październik 2013

Ostatnio online w dniu 21 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 10 maja 2026

Plac do wynajęcia - Luzino Lipowa

1 600 zł

Lokalizacja

Location

Luzino

Pomorskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon