Prywatne
Cena za m²: 8139.83 zł/m²
Rynek: Pierwotny
Powierzchnia: 158,48 m²
Rodzaj zabudowy: Wolnostojący
Liczba pięter: Jednopiętrowy
Opis
Na sprzedaż nowy dom wolnostojący zlokalizowany w Krzakach Czaplinkowskich obok Góry Kalwarii. Dom usytuowany jest przy spokojnej uliczce, wyłożonej kostką brukową, w okolicy niskiej zabudowy.
Dom wykonany w wysokim standardzie, atuty nieruchomości:
- Przestronne pokoje dzienne
- Wygodne metraże pozostałych pokoi
- garaż
— stolarka okienne PCV
— ogrzewanie podłogowe rozprowadzone w całym domu oraz dodatkowo wyprowadzona instalacja grzejnikow
— instalacja centralnego odkurzacz
— ocieplenie dachu wełną mineralną, blachodachówka
- ściany zewnętrzne - pustak ceramiczny Porotherm 25 cm
— ściany ocieplone styropianem grafitowym 18 cm
- ogrzewanie kotłem gazowym kondensacyjnym
- działka 761,5 m2, ogrodzona
- podjazd i wejście wyłożone kostką
- taras w strefie ogrodowej wykonany z kostki
Rozkład pomieszczeń: parter 93,58 m2 kuchnia, salon, spiżarnia, pokój 1, łazienka, garaż i koltłownia.
Piętro 64,9 m2 pokój 2, pokój 3 z garderobą, pokój 4, pokój 5, łazienka
strych ( niewliczony do powierzchni).
Całość zaprojektowana została z myślą o osobach pragnących zamieszkać w komfortowej i przestronnej powierzchni, w nowoczesnym i estetycznym domu. Projekt "Opałek III N".
Nowy komfortowy dom wolnostojący Krzaki Czaplinkowskie Góra Kalwarią
1 290 000 zł
Lokalizacja
Krzaki Czaplinkowskie
Mazowieckie