Dla biznesuopens in a new tab
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
Mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, Wolsztyńska
PromujOdśwież

Firmowe

Cena za m²: 7430.4 zł/m²

Poziom: 1

Umeblowane: Nie

Rynek: Wtórny

Rodzaj zabudowy: Pozostałe

Powierzchnia: 56,39 m²

Liczba pokoi: 3 pokoje

Opis

Na sprzedaż mieszkanie z garażem i ogrodem - Włoszakowice, ul. Wolsztyńska 13D/2.

Lokal gotowy do zamieszkania, atrakcyjna lokalizacja, dużo zieleni.

Możliwość powiększenia mieszkania poprzez adaptację strychu.

Kupujący nie płaci prowizji dla biura. Zapraszamy!

Cena:

419 000 zł

Kupujący nie płaci prowizji dla biura

Lokalizacja:

- Włoszakowice, ul. Wolsztyńska 13D/2

- działka nr 5009/20, obręb ewid. Włoszakowice

Typ nieruchomości:

- lokal mieszkalny na 1. piętrze w szeregowcu

- możliwość adaptacji poddasza

- własny ogródek, piwnice oraz garaż z poddaszem

Stan ogólny:

nieruchomość gotowa do wprowadzenia

Stan prawny:

- pełna własność lokalu i garażu z księgą wieczystą

- udział w prawie własności działki z księgą wieczystą

Powierzchnia lokalu:

- pow. użytkowa mieszkania: 56,39 m2

- pow. piwnic: 18,79 m2

- pow. garażu z poddaszem: 36,20 m2

- pow. całkowita lokalu, piwnic orz garażu: 111,38 m2

Powierzchnia działki:

całkowita pow. działki: 707 m2

Media:

- prąd, woda, kanalizacja

- dostępna sieć gazowa

Zestawienie pomieszczeń:

- w mieszkaniu 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon

- 4 pomieszczenia w piwnicy

- garaż z poddaszem

Rok budowy:

1992

Kuchnia:

kuchnia oddzielna, z oknem

Łazienka:

- łazienka z prysznicem

- z oknem

Garaż:

- garaż 1-stanowiskowy

- miejsce na duże auto oraz rowery

- nad garażem duże poddasze

Balkon:

- mieszkanie posiada duży zadaszony balkon

- szklana balustrada

Wejście do budynku:

- wejście przeznaczone tylko dla 2 mieszkań

- wejście do budynku zadaszone

- schody do budynku murowane

Klatka schodowa:

- klatka schodowa wspólna z mieszkaniem na parterze

- schody wewnątrz drewniane, wiszące

Ogrzewanie:

- mieszkanie posiada własne, odrębne ogrzewanie na ekogroszek

- piec znajduje się w piwnicy