Firmowe
Cena za m²: 1089.16 zł/m²
Rynek: Wtórny
Powierzchnia: 1 974 m²
Powierzchnia działki: 1 974 m²
Rodzaj zabudowy: Letniskowy
Liczba pięter: Jednopiętrowy
Opis
Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie
Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara)
Cena : 2150000
Opis nieruchomości
Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiekt zlokalizowany jest w spokojnej, zielonej okolicy – zaledwie kilka minut spacerem od plaży i lasu.
Sprzedaż obejmuje:
- działkę o powierzchni 1974 m²,
- dwa budynki mieszkalne z pokojami dla turystów,
- trzy niewielkie budynki pomocnicze,
- pełne wyposażenie ośrodka, umożliwiające natychmiastowe rozpoczęcie działalności po zakupie.
Ośrodek działa sezonowo (maj–wrzesień) i posiada liczne grono stałych, powracających gości. Istnieje możliwość przekazania kontaktów do stałych klientów nowemu właścicielowi.
Budynki i wyposażenie
- Budynek główny: dwukondygnacyjny, ogrzewany (kaloryfery w pokojach), wyposażony w nowoczesny piec na pellet – automatyczny i bardzo oszczędny, zapewniający ogrzewanie pomieszczeń i ciepłą wodę.
- Drugi budynek: parterowy, z elektrycznymi podgrzewaczami pojemnościowymi (bojlery).
- Trzy obiekty pomocnicze pełnią funkcje gospodarcze i magazynowe.
Z uwagi na sezonowy charakter i układ pomieszczeń (brak korytarzy i wewnętrznych schodów), całoroczne użytkowanie w obecnej formie jest nieopłacalne.
Możliwości rozbudowy
Nowy właściciel może rozbudować lub przebudować obiekt.
Zgodnie z warunkami zabudowy, teren pozwala na wzniesienie obiektów pensjonatowych do wysokości 9 m – np. całorocznego pensjonatu lub domków turystycznych.
Warunki sprzedaży
- Cena wywoławcza: 2 150 000 zł
- Zadatek: 10% wartości przy umowie przedwstępnej