1. Strona główna
  2. Usługi i Firmy
  3. Usługi
  4. Kursy i Warsztaty
  5. Zawodowe
  6. Zawodowe - Podlaskie
  7. Zawodowe - Wysokie Mazowieckie
19.06.21 Kursy koparki,ładowarki,spycharki,równiarki,pompy,węzły,walce
Dodane 16 czerwca 2021

19.06.21 Kursy koparki,ładowarki,spycharki,równiarki,pompy,węzły,walce

1 250

PromujOdśwież
  • Firmowe

Opis

Zdobądź NOWE UPRAWNIENIA - U nas zawsze pozytywny wynik.
Najskuteczniejszy Program Szkolenia
Bezkonkurencyjne ceny!
Profesjonalne pomoce dydaktyczne
Indywidualne podejście do kursantów.
Wyszkolona i fachowa kadra instruktorów
Bezstresowa atmosfera zajęć
Współpracujemy również z Urzędami Pracy co umożliwia refundacje szkoleń!
Wysoka jakość naszych usług potwierdzona wieloma certyfikatami.
Kompleksowe wyszkolenie- zajęcia teoretyczne, praktyczne, badania i egzaminy- wszystko w jednym miejscu!

Nasze szkolenia dopasowane do twoich potrzeb:

- Koparkoładowarki kl.III - wszystkie,
- Koparka jednonaczyniowa kl. III do 25 ton masy całkowitej,
- Koparka jednonaczyniowa kl. I - wszystkie typy,
- Ładowarka jednonaczyniowa kl. III do 20 ton masy całkowitej,
- Ładowarka jednonaczyniowa klasa I - wszystkie typy,
- Spycharki kl. III - do 110 kW,
- Spycharki kl. I - wszystkie typy,
- Równiarka kl. I - wszystkie typy,
- Wielozadaniowy nośnik osprzętu - wszystkie typy,
- Węzły betoniarskie kl. II - wszystkie,
- Pompy do mieszanki betonowej kl. III - wszystkie,
- Pogłębiarka ssąca śródlądowa kl. III - wszystkie typy,
- Wiertnice dla technologii bezwykopowych do 800 mm średnicy rury kl. III,
- Pogłębiarki wieloczerpakowe pływające kl. II - wszystkie typy,
- Rusztowania budowlano - montażowe metalowe - montaż i demontaż,
- Kruszarki, przesiewacze, sortowniki,
- Wozidła technologiczne.

Niezaprzeczalnym atutem naszych szkoleń jest:

- Najlepsza zdawalność w Polsce,
- Własne sale wykładowe,
- Własne maszyny do zajęć praktycznych,
- Atrakcyjne ceny,
- Elastyczne terminy
- Egzaminy państwowe na miejscu,
- Badanie lekarskie i psychologiczne w naszym ośrodku

Gwarantujemy:

- Zajęcia teoretyczne w nowoczesnych salach lub ON-LINE (bez wychodzenia z domu)
- Zajęcia praktyczne ustalane indywidualnie na nowych maszynach
- Materiały szkoleniowe wraz z przykładową bazą pytań egzaminacyjnych.

Szkolimy w :

18-400 Łomża, ul. Al. Legionów 27, tel. (86*********75
05-250 Radzymin, ul. 1 go Maja 7, tel. (22*********02
02-275 Warszawa, ul. Al. Krakowska 110/114, tel. (22*********21

Dowiedź się więcej na www.kursylektor.pl

Masz pytania? Zadzwoń

Tel. 53*******29
ID: 548872532
CSL Lektor

Użytkownik

User avatar
Facebook connected icon

CSL Lektor

Na OLX od marzec 2018
Ostatnio online w dniu 14 czerwca 2021

Lokalizacja

O firmie

Oferujemy szeroki zakres szkoleń i kursów przeznaczonych zarówno dla osób dorosłych jak i młodzieży. W naszej ofercie znajdą Państwo kursy na: -Maszyny Budowlane i Drogowe (koparki, ładowarki, równiarki, pompy do betonu i wiele innych) -Urządzenia dźwigowe UDT (wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, HDS, podesty, suwnice itp) -Spawanie ( różne metody -MIG, MAG, TIG i inne) -Okresowe szkolenia kierowców/ Kwalifikacja wstępna przyśpieszona ( Przewóz Rzeczy i Osób) -W tym badania lekarskie i psychologiczne! -ADR podstawowy i specjalistyczny -Kursy prawa jazdy- Wszystkich kategorii !- kat. A, B, BE, C, CE, D ! -Szkolenia elektroenergetyczne SEP -wszystkie grupy w Dozorze jak i Eksploatacji Posiadamy 3 oddziały: -Radzymin- ul. 1 go Maja 7 ( obiekt ten oferuje również bazę noclegową) -Warszawa- ul. Al. Krakowska 110/114 -Łomża- ul. Al. Legionów 27 Naszym nadrzędnym celem jest przygotowanie uczestników do obsługi oraz bezawaryjnej i bezpiecznej pracy z różnego rodzaju urządzeniami oraz pojazdami. Dysponujemy doświadczoną kadrą wykładowców i instruktorów, którzy przekazują niezbędną wiedzę w sposób przystępny, a jednocześnie pełny i kompleksowy. Ponadto do dyspozycji uczestników są sale wykładowe ze sprzętem multimedialnym oraz nowoczesne materiały dydaktyczne.Zajęcia praktyczne prowadzimy przy użyciu nowoczesnego sprzętu na własnym poligonie. Zajęcia dostosowujemy do możliwości czasowych kursantów, dzięki czemu szkolenia mogą być przeprowadzane w trybie dziennym, popołudniowym lub weekendowym. Nasze szkolenia to propozycja dla osób, które szukają odmiennych możliwości w zakresie pozyskania nowego, bardziej atrakcyjnego zawodu. Szeroki zakres oferowanych usług szkoleniowych związanych między innymi z branżą budownictwa, drogownictwa, energetyki oraz uprawnień dla kierowców zawodowych sprawia, że jesteśmy firmą której zaufało już kilkanaście tysięcy osób. Zadzwoń i przekonaj się sam!

Darmowa aplikacja na Twój telefon