2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie hotelem - Wrocław
  7. Zarządzanie hotelem - Psie Pole
Dodane 20 maja 2024

Zatrudnimy Managera obiektu

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Oferujemy pracę na stanowisku zarządcy obiektu

Opis Stanowiska:

Jesteśmy dobrze prosperującymi noclegami turystycznymi, oferującymi szeroki zakres usług, noclegów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Poszukujemy doświadczonego i odpowiedzialnego zarządcy, który będzie zarządzać naszym obiektem z pasją i zaangażowaniem. Dajemy również możliwość zatrudnienia dla osoby towarzyszącej(gastronomia; recepcja; serwis). Możliwość zakwaterowania..

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy hotelarskiej

  • Umiejętność obsługi i nadzorowania pracy recepcji, w tym rezerwacji i zameldowań/wymeldowań gości

  • Umiejętność pozyskiwania gości – dzierżawców

  • Zdolność wystawiania faktur i prowadzenia dokumentacji związanej z obsługą księgową firm i osób prywatnych

  • Zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania personelem i obiektem

  • Elastyczność w podejściu do potrzeb klientów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Miejsce zamieszkania

  • Przyjazne środowisko pracy

Prosimy o kontakt:

tel. 602 234 722

barbara195(małpa)onet.eu

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 894653692