2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Lubelskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Rudy
Dodane 20 maja 2024

Traktorzysta w gospodarstwie ogrodniczym

Lokalizacja

Rudy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Prace polowe (np. nasadzenia, orka, opryski, praca z opielaczem).

  • Obsługa maszyn rolniczych.

  • Praca na traktorze przy uprawie pól.

  • Odśnieżanie terenów i obiektów przemysłowych.

  • Prace remontowe i gospodarcze.

  • Prace związane z uprawą i transportem produktów rolnych.

  • Dbałość o powierzony sprzęt i systematyczna kontrola stanu technicznego ciągnika.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. T lub B+E.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość obsługi ciągnika i maszyn rolniczych.

  • Umiejętność samodzielnych napraw i konserwacji sprzętu.

  • Dyspozycyjność (praca w porannych i nocnych godzinach, praca na telefon)

  • Podstawowe umiejętności mechaniki maszyn.

  • Sumienność i dbałość o powierzony sprzęt.

  • Zdolność do pracy fizycznej i gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych.

Miejsce pracy: Rudy, 24-130 Końskowola, woj. Lubelskie

Lokalizacja

Rudy,

Lubelskie

Lubelskie, Rudy
ID: 919478694