2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Rzeszów
Dodane 24 maja 2024

Stolarz - operator maszyn stolarskich -Rzeszów- praca dodatkowa

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma produkująca produkty kreślarskie poszukuje pracownika do działu produkcji.

Szukamy: STOLARZA - OPERATORA MASZYN STOLARSKICH

Osoby, która wykona powierzone zlecenia na obróbkę drewna na naszych maszynach w dowolnie ustalonym czasie.

Zadania na stanowisku:

- obsługa maszyn stolarskich produkujących przyrządy pomiarowe produkty kreślarskie z drewna

- kontrola wykonywanych procesów produkcyjnych

- dbanie o powierzone mienie oraz przestrzeganie standardów i procedur wewnętrznych

Wymagania

  • wiedza z zakresu obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych

  • obsługa maszyn stolarskich

  • manualne zdolności i umiejętności korzystania z elektronarzędzi

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • skrupulatność i dokładność

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenie

- elastyczny czas pracy

- odpowiednie wdrożenie i stałe wsparcie doświadczonego Kierownika

Jednocześnie informujemy, ze skontaktujemy się z wybranymi kandydatami oraz zapewnimy pełną dyskrecję.

PROSIMY O PRZESŁANIE APLIKACJI POPRZEZ WIADOMOŚĆ NA OLX

PROSIMY NIE DZWONIĆ NA TELEFON.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918872577