2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Dopiewo
Dodane 19 maja 2024

Stażysta w dziale księgowym

Lokalizacja

Dopiewo

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika, który swoim zaangażowaniem wesprze nas w codziennych zadaniach i przy okazji zobaczy na czym polega praca księgowego.

Nasze biuro znajduje się w Dopiewie, 5 min. od dworca autobusowego i PKP. Jest to idealna lokalizacja dla osób dojeżdżających komunikacją zbiorową. Twoje godziny pracy możemy dostosować do rozkładu jazdy autobusów i pociągów.

Zadania:

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalnym i rachunkowym

  • skanowanie / wprowadzanie dokumentów do KPiR i rejestrów VAT

  • archiwizacja dokumentów

  • podstawowe prace biurowe

Wymagania:

  • student/-ka studiów ekonomicznych

  • znajomość pakietu office

  • dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność

  • chęć poznania pracy w biurze rachunkowym

Oferujemy:

  • płatny staż umożliwiający zdobycie praktycznego doświadczenia w obszarze rachunkowości

  • praca w stabilnym zespole w miłej atmosferze

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • po ukończeniu studiów możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i listu motywacyjnego).

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu użycia ich w procesie rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Dopiewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dopiewo
ID: 790723976