2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubuskie
  5. Sprzątanie - Zielona Góra
Outworking
Dodane 27 maja 2024

Sprzątanie miasta Zielona Góra 4742 zł/brutto

Wynagrodzenie

4 242 - 4 742 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik gospodarczy 4742 zł/brutto

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

  • obsługa załadunku na śmieciarki

  • odbiór nieczystości

  • odstawienie pustych pojemników na posesje

  • dbanie o tereny zielone

  • sprzątanie ulic

  • opróżnianie małych koszy na ulicach

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy 5 dni w tygodniu na poranną zmianę (sporadycznie zmiana popołudniowa)

  • chęć do pracy

  • systematyczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • wynagrodzenie 4242 zł brutto/ miesiąc + do 500 zł premii

  • możliwość przejęcia bezpośrednio przez firmę

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: 66*******69

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznań 61-502, Langiewicza 2 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 747518227