2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Białośliwie
Dodane 28 maja 2024

Spedytor międzynarodowy

Wynagrodzenie

5 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białośliwie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma transportowa Bembnista Transport Sp. z o.o. Sp. Kom. zatrudni pracownika na stanowisko Spedytora.

Nasze oczekiwania:

  • Wszechstronna znajomość branży oraz otwarty umysł

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność obsługi giełd transportowych

  • Odpowiedzialność, sumienność oraz zaangażowanie

  • Portfel własnych klientów będzie dużym atutem

  • Wysokość wynagrodzenia zależeć będzie od kwalifikacji kandydata

Zadania:

  • planowanie przewozów dla pojazdów spółki i podwykonawców

  • bieżący nadzór nad realizacją przewozów

  • współpraca z obecnymi kontrahentami i przewoźnikami kontraktowymi spółki

  • budowanie relacji z nowymi podmiotami

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Miejsce pracy Piła lub Białośliwie

  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • Pracę w luźnej, przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego i nieskrępowanej realizacji własnych pomysłów

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Nieograniczony zasób dobrej kawy z ekspresu :)

  • Klimatyzowane, nowoczesne biuro

Poprosimy o przesłanie CV poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Białośliwie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Białośliwie
ID: 652906493