2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kuchary Żydowskie
Dodane 18 maja 2024

Specjalista ds. Marketplace, praca w Kucharach Żydowskich

Wynagrodzenie

6 800 - 6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kuchary Żydowskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

US-COAT sp. z o.o.

Spółka produkcyjno-handlowa z powiatu płońskiego z branży budowlanej poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Marketplace

MIEJSCE PRACY: 09-110 Kuchary Żydowskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•             Prowadzenie i bieżąca obsługa kont na platformach: Allegro, Erli, Ceneo, olx

•             Planowanie i realizacja kampanii reklamowych m.in. Allegro Ads

•             Planowanie i realizacja akcji promocyjnych w kanałach marketplace,

•             Tworzenie nowych ofert w oparciu o zasady platform marketplace oraz strategię firmy,

•             Zarządzanie i optymalizacja istniejących ofert,

•             Weryfikacja poprawności ofert, opisów produktów, contentu oraz cen.

•             Bieżące monitorowanie i raportowanie realizacji planów sprzedażowych,

•             Poszukiwanie i wprowadzanie nowych rozwiązań zwiększających skuteczność sprzedaży,

•             Tworzenie i zarządzanie ofertami.

•             Optymalizacja treści pod kątem wyszukiwania klientów.

•             Analizowanie raportów platform marketplace dot. kampanii.

•             Monitorowanie działań konkurencji oraz trendów rynkowych.

•             Raportowanie wyników i rekomendacje dalszych działań.

WYMAGANIA:

•             Bardzo dobra znajomość oraz doświadczenie w sprzedaży na Allegro oraz innych marketplace

•             Umiejętność tworzenia kampanii reklamowych i ich optymalizacji w platformach Allegro oraz innych.

•             Znajomość zasad tworzenia kampanii promocyjnych w środowisku Allegro i innych,

•             Umiejętność rozwiązywania bieżących problemów.

•             Doskonała umiejętność planowania projektów.

•             Umiejętność dodawania ofert i ich edycji,

•             Umiejętność tworzenia i analizowania raportów w środowisku Allegro,

•             Zaangażowanie w pracę oraz chęci do podejmowania wyzwań.

•             Samodzielność i dbałość o właściwą organizację oraz wysoką jakość wykonywanej pracy.

•             Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • Wynagrodzenie 5000 zł na rękę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 516 531 913.

W CV PROSIMY O DODANIE KLAUZULI:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)."

Lokalizacja

Kuchary Żydowskie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kuchary Żydowskie
ID: 878886674