2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Zachodniopomorskie
  6. Logistyka - Szczecin
  7. Logistyka - Centrum
Dodane 20 maja 2024

Specjalista ds. logistyki i zakupów

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jesteśmy polską firmą zajmującą się eksportem polskich produktów i ich detaliczną sprzedażą na całym świecie, opartą na platformie Amazona. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w obsłudze platformy Amazona i obsłudze wysyłek eksportowych.

Miejsce pracy: Szczecin Centrum

Zakres obowiązków:

  • współpraca z agencjami celnymi, firmami kurierskimi w realizacji transportu międzynarodowego,

  • fakturowanie i przygotowywanie dokumentacji eksportowej do odpraw celnych,

  • monitorowanie i księgowanie obiegu dokumentów transportowych i celnych,

  • obsługa platformy Amazona w językach angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim,

  • zakupy towaru od producentów,

  • generowanie kodów UPC,

  • tworzenie globalnych stron produktów na platformie Amazona

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: logistyka, ekonomia),

  • doświadczenie w obsłudze platformy Amazona (minimum 2 lata),

  • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) oraz podstawowa znajomość języka niemieckiego i przynajmniej jednego z języków: francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego,

  • dobra znajomość programu Microsoft Excel,

  • praca w biurze w godzinach 8:30-16:30,

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie

  • nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu OLX.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 919479581