2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Zachodniopomorskie
  6. Zakupy - Koszalin
Dodane 27 maja 2024

Specjalista do spraw zakupów

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od 25 lat jesteśmy wiodącym producentem przysłon okiennych, zatrudniającym ponad 200 osób. Nasza ugruntowana pozycja na rynku polskim i europejskim została wypracowana najwyższymi standardami oferowanych produktów, jak i pracy dobrze wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu pracowników.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty do spraw zakupów.

Zakres obowiązków:

·       Analiza stanów magazynowych

·       Planowanie, zamawianie i koordynowanie dostaw towarów

·       Aktualizowanie bazy dostawców i towarów

·       Analiza dostawców

·       Prowadzenie spraw zw. z reklamacjami w zakresie ilości i jakości zakupionego towaru

·       Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów zakupowych

·       Prowadzenie negocjacji z dostawcami w zakresie cen i warunków umów

Wymagania:

·       Mile widziana znajomość programów Comarch ERP XL

·       Język angielski lub niemiecki bardzo dobry w mowie i piśmie

·       Wykształcenie min. średnie

·       Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

·       Systematyczność i dokładność w realizacji zadań

·       Umiejętność analitycznego myślenia, planowania i negocjacji

·       Sumienność, dokładność i komunikatywność

·       Umiejętność efektywnej pracy w grupie

·       Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

· Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· Możliwość rozwoju zawodowego,

·  Paczki dla dzieci,

· Dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia pracowniczego,

· Świadczenie urlopowe,

· Świadczenie świąteczne.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 681671827