2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Wrocław
  7. Pozostałe w Energetyka - Fabryczna
Dodane 16 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy branża Energetyczna.

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Poszukujemy ambitnego i komunikatywnego przedstawiciela handlowego do pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie związanej z branżą energetyczną. Jeśli masz zacięcie do sprzedaży, chęć rozwoju oraz systematyczność w działaniu, ta praca może być idealna dla Ciebie!

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja: Wrocław

Wynagrodzenie: od 5000 zł do 20000 zł miesięcznie + konkursy

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Chęć rozwoju i nauki w dziedzinie branży energetycznej

  • Systematyczność w działaniu oraz umiejętność organizacji pracy

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych

  • Opracowywanie i prezentowanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klienta

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Monitorowanie rynku oraz konkurencji

Oferujemy:

  • Stabilne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 918766091