2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Zator
Dodane 20 maja 2024

Pracownik techniczny

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zator

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracowników działu technicznego do resortu znajdującego się w Zatorze.

Zakres obowiązków:

  • realizowanie napraw w pokojach oraz usterek w obiekcie

  • wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawa drobnego sprzętu

  • komunikowanie się z Kierownikiem w sprawach technicznych

  • utrzymywanie wyposażenia i powierzonego sprzętu w nienagannym stanie

  • prowadzanie regularnych inspekcji w celu ustalenia zakresu napraw, tworzenia list zakupowych oraz planowania logistyki działań

  • kompleksowa obsługa techniczna obiektu oraz regularne raportowanie do przełożonego

Wymagania:

  • oświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem

  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • umiejętność współpracy w zespole

  • poczucie odpowiedzialności i dbałości o powierzony sprzęt

Chętnych prosimy o zgłoszenia poprzez OLX bądź kontakt telefoniczny pod numerem podanym w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 919532894