2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Junikowo
Dodane 26 maja 2024

Pracownik magazynu - praca dodatkowa (soboty) - Dąbrówka

Wynagrodzenie

33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z nieustannym rozwojem firma Greenyard Logistics Poland Sp. z o. o. specjalizująca się w obrocie produktami świeżymi i mrożonymi poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: DĄBRÓWKA, ul. Logistyczna 7

Harmonogram pracy: sobota od godz. 7:00 do 15:00/17:00, pozostałe dni w tygodniu możliwość pracy dodatkowej - do uzgodnienia

Zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy platformowego wózka elektrycznego, transfer palet,

Oczekujemy:

  • Aktualnej książeczki sanitarno – epidemiologicznej,

  • doświadczenia w obsłudze wózków niskiego składowania,

  • dyspozycyjności do pracy w soboty,

  • chęci do pracy i zaangażowania,

  • gotowości do pracy w warunkach chłodniczych i mroźniczych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie,

  • atrakcyjną stawkę godzinową,

  • szkolenie wstępne.

Zapewniamy odzież dostosowaną do warunków panujących na magazynie oraz posiłki regeneracyjne!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 919492505