2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Siemianowice Śląskie
Dodane 20 maja 2024

Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie dla naszego zespołu, poszukujemy pracownika biurowego do działu handlowego

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska:

  • Prace handlowe, wykonywanie telefonów do klientów B2B

  • Sprzedaż urządzeń

  • Wystawanie faktur, oraz dokumentów wewnętrzych, inne prace przy komputerze

Wymagania:

  • Komunikatywność

  • Dobre umiejętności analityczne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • mile widziane prawo jazdy kat. b :)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie

  • Praca od pn.-pt. w godzinach biurowych. Praca na pełny etat lub pół.

  • Pakiet benefitów ( dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenia na życie)

Praca możliwa od zaraz, poszukujemy ambitnych ludzi

Zapraszamy do kontaktu, telefonicznego lub poprzez składanie CV.

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 919479274