2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Międzyzdroje
Dodane 20 maja 2024

Praca sezonowa w Miedzyzdrojach , operator Kina 7Dmax

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzyzdroje

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DFS Group poszukuje osób do pracy w Miedzyzdrojach i Gdańsku na stanowisko:

Obsługi klienta i operator Kina 7Dmax

Podstawowe obowiązki:

- bieżąca obsługa klientów

- dbanie o porządek i czystość

- ekspozycja ulotek i plakatów

-obsługa systemu kinowego (umiejętność obsługi komputera)

Od kandydata oczekujemy:

- uczciwości, sumienności i punktualności

- wykształcenie średnie lub w trakcie studiów

- mile widziany status ucznia lub studenta

- podstawowej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego - w mowie

- odpowiedzialność za mienie, chęć i zapał do pracy

- brak nałogów

- doświadczenie w handlu/obsłudze klienta

- wiek powyżej 18 lat

- gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

- atrakcyjny system wynagrodzenia

- umowę zlecenie wynagrodz. 28,1pln

- kompleksowe szkolenie

- pracę w przyjaznym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych z dopiskiem Miedzyzdroje..- kino7Dmax

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 680625718