2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Wielkopolskie
  6. Grafika - Krotoszyn
Dodane 20 maja 2024

Praca grafik komputerowy

Wynagrodzenie

4 650 - 6 120 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Reklamowa z wieloletnim doświadczeniem poszukuje utalentowanej osoby na stanowisko Grafika Komputerowego. Jeżeli jesteś kreatywny/a, pełen/a pomysłów i z pasją tworzysz grafiki, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

Obowiązki:

  • Tworzenie grafik reklamowych, projektów brandingowych i materiałów promocyjnych zgodnie z oczekiwaniami klientów.

  • Przygotowywanie projektów do druku oraz monitorowanie procesu produkcyjnego.

  • Projektowanie grafik do wykorzystania w kampaniach reklamowych online i offline.

  • Współpraca z zespołem marketingowym i klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Grafik Komputerowy.

  • Znajomość programów graficznych, takich jak Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign.

  • Umiejętność tworzenia projektów zgodnych z zasadami designu i estetyki.

  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność obsługi plików graficznych przygotowanych do druku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej agencji reklamowej z bogatym portfolio projektów.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość realizacji ciekawych i różnorodnych projektów.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 888054186