2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 16 maja 2024

Pośrednik nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweZapraszamy seniorów

Opis

NIERUCHOMOŚCI- Agent odpowiedzialny za rejon Lublina

KNC City Lublin- ul. Krótka/Krakowskie Przedmieście 53 (ścisłe centrum Lublina)

bezpłatne szkolenie przed rozpoczęciem pracy dla kandydatów bez doświadczenia. Jeśli masz doświadczenie w obrocie nieruchomościami oraz samodzielnie przeprowadzone transakcje na koncie- mamy dla Ciebie specjalną ofertę na początek współpracy.

Zakres obowiązków

  • poszukiwanie atrakcyjnych ofert nieruchomości

  • obsługa transakcji sprzedaży

  • wysoka stawka prowizyjna odpowiadająca wartości sprzedanej nieruchomości.

    Już jedna standardowa transakcja to mniej więcej średnie miesięczne wynagrodzenie pracownika w Lublinie. Rekord Agenta w naszym Biurze z jednej transakcji to wynagrodzenie ponad 110 tys zł brutto "na raz".

    Oferujemy do dyspozycji Agentów nowoczesne narzędzia informatyczne (np. skuteczne aplikacje do wyszukiwania ofert) i techniczne niezbędne w pracy (np. dron, kamery 360, gopro). Jesteśmy wiodącym biurem w Lublinie w zakresie zasięgu reklamy ofert.

Prosimy o przesłanie CV

z klauzulą RODO za pośrednictwem OLX.

Klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 725535394