2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Białołęka
Dodane 28 maja 2024

Operator wózka widłowego/Pracownik stolarni

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się sprzedażą i obróbką (cięcie oklejanie) płyt meblowych, blatów kuchennych itp. poszukuje osób na stanowisko pracownik stolarni/operator wózka widłowego.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn stolarskich (piła panelowa, okleiniarka wąskich płaszczyzn)

  • obsługa wózka widłowego

  • kompletacja zamówień przy pomocy wózka

  • rozładunek i załadunek towarów

  • dostarczanie komponentów na produkcję

  • pomoc innym członkom zespołu

  • kierowanie busem do 3,5 t - rozwożenie zleceń

Oczekujemy:

  • Posiadania uprawnień operatora wózka widłowego UDT - warunek konieczny doświadczenie w pracy na wózku widłowym

  • Twojego rzetelnego podejścia do pracy i chęć poznania firmy

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dbania o powierzony sprzęt

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie w systemie miesięcznym - min. 3800 zł netto plus premia jakościowa i frekwencyjna

  • Praca jednozmianowa

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Nie zatrudniamy obcokrajowców.

Wraz z CV prosimy o OBOWIĄZKOWE dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 692021385