2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Strzegom
Dodane 20 maja 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Strzegom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma recyklingowa, poszukuje osoby na stanowisko operator wózka widłowego.

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego

  • rozładunki samochodów ze sprzętem oraz lokowanie ich w wyznaczone miejsca na placu

  • Utrzymanie porządku i czystości na terenie placu

  • Dokonywanie zapisów poszczególnych dostaw oraz ich rozważanie

  • Praca na hali - lokowanie asortymentu do rozbiórki

    Wymagania :

  • Dyspozycyjność, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • papiery potwierdzające kwalifikacje operatora wózka widłowego

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, w sytuacji dobrej współpracy- również umowy o pracę atrakcyjne wynagrodzenie

  • premia uznaniowa

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Lokalizacja

Strzegom,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Strzegom
ID: 897202545