2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Świętokrzyskie
  5. Praca za granicą - Połaniec
Dodane 29 maja 2024

NIEMCY - Pracownik fizyczny, roboty ogólnobudowlane w delegacji

Lokalizacja

Połaniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska:

  • Praca stała, całoroczna w hali, dla pracowników doświadczonych i do przyuczenia.

  • Prefabrykacja elementów betonowych.

  • Bez znajomości języka niemieckiego.

  • Dla ambitnych, którzy nie boja się wyzwania przy produkcji o wysokiej jakości.

Oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w delegacji zagranicznej.

  • Zaangażowania i chęci do podnoszenia swoich umiejętności.

  • Zameldowanie, ubezpieczenie w Polsce

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Polsce.

  • Praca w delegacji zagranicznej (Niemcy) dla osób mieszkających w całej Polsce.

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premia w zależności od wydajności i zaangażowania.

  • Praca w dwuosobowych zespołach z co miesięczną oceną wydajności i zaangażowania, co ma wpływ na wysokość premii, a tym samym wysokości wynagrodzenia.

  • Pełne świadczenia socjalne, przewidziane w polskim kodeksie pracy z przestrzeganiem prawa kraju oddelegowania. Oddelegowanie do Niemiec.

  • Zameldowanie i załatwienie numeru podatkowego kraju oddelegowania.

  • Bezpłatne zakwaterowanie w domach z pełnym wyposażeniem (lodówki, pralki). Maksimum 2 osoby w pokoju.

  • Transport samochodami firmowymi (dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy).

  • Szkolenie w zakresie wykonywanych prac.

 Uwaga: Zgłoszenia należy przesłać z załączonym CV.

Lokalizacja

Połaniec,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Połaniec
ID: 844595282