2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Lubelskie
  6. Rekrutacja - Lublin
Talent Odyssey
Dodane 30 maja 2024

Młodszy rekruter / Młodszy specjalista HR

Wynagrodzenie

4 300 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Zakres obowiązków

·         pozyskiwanie talentów z rynku i identyfikacja odpowiednich kandydatów

·         kontakt telefoniczny i e-mailowy z kandydatami

·         umawianie spotkań rekrutacyjnych

·         profilowanie potencjalnych pracowników w celu przygotowania ich do rozmów kwalifikacyjnych

·         raportowanie

Wymagania

·         Status studenta

·         Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

·         Zdolność do pracy pod presją czasu, dotrzymywania terminów i wielozadaniowości

·         Umiejętności organizacyjne, analityczne i redakcyjne

·         Zorientowanie na cel i chęć osiągania dobrych wyników

·         Zdolność do samodzielnej pracy i podejmowania inicjatywy

·         Pozytywne nastawienie i poczucie odpowiedzialności

·         Umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) oraz Google Apps

·         Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

·         Elastyczne warunki pracy

·         Praca w wymiarze 20 - 40 godzin tygodniowo

·         Plan motywacyjny za osiąganie celów

·         Przyjazny zespół młodych, ale bardzo doświadczonych osób

·         Praca w międzynarodowym środowisku

O firmie

Firma Talent Odyssey została założona w styczniu 2022 roku. Jesteśmy zupełnie nową firmą! Nasz zespół ma średnio 13 lat doświadczenia zawodowego w pracy w międzynarodowym środowisku w dziedzinie zasobów ludzkich, hotelarstwa, lotnictwa oraz podróży i turystyki. Pomimo tego, że firma jest nowa mamy duże doświadczenie w pracy w branżach, dla których rekrutujemy.

Wierzymy również w siłę “sieci”. Nasza sieć jest solidna i obejmuje całą Europę, jest oparta na przejrzystości i szybko się rozwija. Mówimy po grecku, polsku, francusku, niemiecku, portugalsku i oczywiście po angielsku.

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci zmienić Twoje życie na lepsze. Będziemy uważnie słuchać Twoich potrzeb i dostarczać Ci informacji zwrotnych. Następnie wspólnie znajdziemy możliwości, które napędzą Twoją karierę w przyszłość, na którą zasługujesz.

Na koniec chcemy się z Tobą podzielić tym, że nasze DNA wywodzi się ze szkoleń. Głęboko rozumiemy, jak ludzie uczą się i wdrażają wiedzę. Wciąż wprowadzamy innowacje w tym zakresie. To właśnie dlatego nasi Klienci – pracodawcy – chcą z nami pracować.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918656293