2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Radzyń Podlaski
Dodane 20 maja 2024

Mechanik samochodowy Bosch Diesel serwis

Wynagrodzenie

7 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radzyń Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy doświadczonego mechanika samochodowego do naszego zespołu. Idealny kandydat będzie odpowiedzialny za diagnozowanie i naprawę usterek mechanicznych oraz elektrycznych w pojazdach osobowych i dostawczych.

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych i elektrycznych.

  • Wykonywanie przeglądów technicznych oraz okresowych serwisów.

  • Montaż i demontaż podzespołów samochodowych.

  • Praca z dokumentacją techniczną oraz specjalistycznym oprogramowaniem diagnostycznym.

  • Współpraca z zespołem i dbanie o wysoki standard obsługi klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego (minimum 2 lata).

  • Znajomość nowoczesnych systemów diagnostycznych.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.

  • Sumienność, dokładność oraz odpowiedzialność.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych.

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Wynagrodzenie: Wynagrodzenie będzie ustalane indywidualnie, w zależności od umiejętności i doświadczenia kandydata. Gwarantujemy konkurencyjne stawki oraz możliwość dodatkowych premii za osiągane wyniki.

Lokalizacja

Radzyń Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Radzyń Podlaski
ID: 919470171