2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Piaski Królewieckie
Dominik Lachowski
Dodane 27 maja 2024

Magazynier/Pakowacz w Sklepie Internetowym

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaski Królewieckie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko magazynier/pakowacz w dynamicznie rozwijającym się sklepie internetowym. Jeśli cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy i jesteś osobą, na którą można polegać, to czekamy właśnie na Ciebie!

Twoje zadania będą obejmować:

  • Kompletowanie zamówień: Zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem klienta.

  • Pakowanie produktów: Staranne pakowanie zamówionych produktów, zabezpieczanie ich na czas transportu.

  • Wysyłka zamówień: Zapewnienie, że zamówienia są wysyłane na czas.

  • Przyjęcie dostaw: Odbieranie i sprawdzanie towarów dostarczanych do magazynu.

  • Wydawanie towaru: Efektywne zarządzanie wydawaniem towarów z magazynu.

  • Wykładanie towarów: Organizacja i utrzymanie porządku na regałach magazynowych.

  • Utrzymanie porządku na magazynie: Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Czego oczekujemy?

  • Energii i entuzjazmu do pracy.

  • Samodzielności w organizacji obowiązków.

  • Niezawodności i odpowiedzialności.

  • Pozytywnego nastawienia i umiejętności pracy w zespole.

  • Mile widziane uprawnienia UDT na obsługę urządzeń transportu bliskiego (wózki widłowe)

Co oferujemy?

  • Umowa zlecenie lub umowa o pracę: Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji.

  • Wynagrodzenie: Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, z możliwością wypracowania dodatkowych premii i nadgodzin.

  • Przyjazna atmosfera: Pracuj w zespole, który ceni sobie wzajemne wsparcie i dobrą atmosferę.

  • Zniżki pracownicze: Korzystaj z atrakcyjnych zniżek na produkty naszego sklepu.

  • Benefity takie jak ubezpieczenie grupowe

Zachęcamy do aplikowania, jeśli chcesz być częścią zespołu, który codziennie wspiera się nawzajem i dąży do wspólnych celów. Prześlij swoje CV i dołącz do nas już dziś!

Lokalizacja

Piaski Królewieckie,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Piaski Królewieckie
ID: 731687577